Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Koncert Życzeń Stela

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu 'Koncert Życzeń Stela' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

Nie zapominajcie o nas. E-mail zyczenia@ox.pl ciągle czeka na wasze dobre słowa dla bliskich!

Z okazji urodzin najserdeczniejsze życzenia dla Marzeny Kwiatkowskiej ze Strumienia. Dużo zdrowia, miłości, radości i oczywiście kontynuowania pasji, dzięki której pomagasz tak wielu ludziom... Samych serdeczności oraz spełnienia marzeń życzy wdzięczna pacjentka z Cieszyna.

Teraz życzenia płyną za granicę. Do pana Adama z Heidelbergu, który świętuje 21 urodziny.
Wszystko co piękne i wymarzone niech w Twym życiu będzie spełnione; Niech anioł Cię chroni przed złem tego świata, a miłość da Ci siłę na walkę z przeciwnościami losu. Takie życzenia nadesłali do nas rodzice, bracia Paweł i Wojtek oraz babcia Ula.

Teraz życzenia, które płyną od Lucyny i Grześka oraz Adama i Wojtka dla Elwiry z Anglii, z okazji imienin.
W dniu Twych imienin życzymy Ci wszystkiego, co najpiękniejsze i najlepsze, radosnych i pogodnych dni, pełnych szczęścia i miłości. Aby każdy nadchodzący dzień był najwspanialszym dniem w życiu i zawsze otaczali Cię kochający ludzie.

27 lutego urodziny obchodzi Renata Sobczyk
W dniu Twych Urodzin
Każdy szczęścia Ci życzy.
Ja, korzystając z tej sposobności,
życzę Ci szczęścia i pomyślności,
by to, o czym marzysz, się spełniło,
a serce, które kochasz, przy Tobie było.
Życzy mąż Zenek

Wszystko, co piękne i wymarzone niech w Twym życiu będzie spełnione . Niech życie słodko płynie, a wszystko, co złe, niech szybko minie. Z okazji urodzin dla Rafała z Cieszyna, który świętował 23 lutego, życzenia przesyła Jola z rodziną.

W piątek 23 lutego swoje urodziny obchodził Rafał z Cieszyna. Z tej okazji cała Rodzina składa najlepsze życzenia - dużo zdrowia oraz spełnienia najbardziej skrytych marzeń - zarówno na płaszczyźnie osobistej, jak i zawodowej. Dużo artystycznych zleceń i samych dobrych decyzji na każdym polu. Wiele energii i pozytywnych wrażeń. Wszystkiego najlepszego!

Także 23 lutego kolejne - osiemnaste - urodziny obchodziła pani Aniela Blokesz z Pszowa. Mamo, dziękujemy Ci za wszystkie lata nauki, wsparcia i miłości. Życzymy teraz przede wszystkim zdrowia a niebawem wielu pięknych widoków podczas egzotycznej wyprawy. Życzą Hania i Janek z wnukami ze Skoczowa.

24 lutego swoje urodziny obchodziła Marzena z Krakowa. Z tej okazji Jacek z Cieszyna życzy Ci wiele Dobra, Prawdy i Piękna każdego dnia. Dużo zdrowia, cierpliwości i mnóstwa biletów NBP:) oraz wszystkiego, co najlepsze!

27 lutego swoje urodziny będzie obchodził Tomasz Cichy z Goleszowa. Z tej okazji cała redakcja Ox.pl życzy Panu dużo zdrowia i owocnej rehabilitacji. Niech wszystkie marzenia, te małe i największe się spełnią!

29 lutego (a więc co 4 lata) swoje urodziny obchodzi Edward z Cieszyna. Z tej okazji cała Rodzina - Kochająca Małżonka i synowie składają życzenia zdrowia i wielu powodów do radości. Zero problemów i stresu. Mnóstwa samych dobrych chwil - w pracy i w domu. Wygranej w Lotto oraz wszystkiego, o czym tylko marzysz!

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: