Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Koncert Życzeń Stela

Dzisiaj specjalne wydanie. Świąteczny Koncert Życzeń Stela.

Dzisiaj, 25 grudnia okrągłe 30te urodziny kończy Patryk Grzędziński. Niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci w twarz. Niech dobry los da Ci zatańczyć wśród najjaśniejszych gwiazd!
Patryku z okazji urodzin wiele radości, rozwoju w życiu zawodowym i dobrych ludzi wokół siebie – życzą znajomi z firmy przy ulicy Wałowej w Skoczowie.

27 grudnia swoje urodziny obchodzi nasz kolega Jan Bacza. Z tej okazji cała Redakcja Ox.pl życzy przede wszystkim bardzo dużo zdrowia, niesłabnącego entuzjazmu oraz wielu sukcesów na płaszczyźnie osobistej, jak i tej zawodowej. Świetnych materiałów i mnóstwa ciekawych pomysłów oraz wszystkiego, co najlepsze! Pomyślności w każdym działaniu i zrealizowania planów, a na najbliższe dni odpoczynku, wspaniałych chwil w Gronie Najbliższych i sylwestrowej zabawy do białego rana ze skrzynką szampana:)

20 grudnia swoje kolejne urodziny obchodziła Aneta Raszka. Wszystkiego najlepszego i spełnienia najskrytszych marzeń, życzy rodzina Tatków ze Skoczowa.

W tym świątecznym nastroju składamy Wam serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery, ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr. Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia, poczucie prywatnego i zawodowego spełnienia towarzyszą Wam przez cały Nowy 2018 Rok. Wesołych świąt Wszystkim osobom niewidomym, ich rodzinom oraz Wszystkim, którzy nam służą pomocą składa Zarząd cieszyńskiego koła Polskiego Związku Niewidomych.

Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek oraz nadzieję, że nadchodzący rok będzie lepszy niż ten, który właśnie mija dla rodziny Kocjanów z Monchengladbach (Heleny, Tadeusza, Arkadiusza, Tomasza z rodziną) życzą Koenigowie ze Skoczowa.

Mizerna, cicha, stajenka licha, Pełna niebieskiej chwały. Oto leżący, przed nami śpiący W promieniach Jezus mały.
Radosnego przeżywania świąt narodzin Jezusa. Pokoju i łask od Nowonarodzonego. Spokoju i myśli odbiegających od codziennych trosk. I dobrych chwil w 2018 roku – życzą rodzinom w Skoczowie Pszowie, Mysłowicach i Krakowie - Hanna i Jan Baczowie z pociechami.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chcemy obdarować nasze rodziny oraz wszystkich bliskich i dalekich znajomych najserdeczniejszymi życzeniami: zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, oraz ciepłych i rodzinnych świąt pełnych radości z nowo narodzonego Syna Bożego. Życzą Ania i Andrzej Krzempkowie z Cieszyna.

Wszystkim mieszkańcom i gościom życzę Świąt Bożego Narodzenia wypełnionych radością i miłością. A Nowego 2018 Roku pełnego optymizmu, szczęścia, dobrego zdrowia i wszelkiej pomyślności
Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy poświęcali swój czas i zaangażowani byli w sprawy naszej społeczności pierścieckiej w mijającym roku. Monika Szyndler Sołtys Pierśćca

Zdrowych, pogodnych, rodzinnych świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym 2018 Roku, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Goleszowie Jolancie Warsińskiej, życzą pracownicy

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia - pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim zuchom, harcerzom, druhom, instruktorom i przyjaciołom. Aby czas Świąt w gronie rodzinnym przyniósł wiele radości, spokoju i odpoczynku. Niech nadchodzące dni będą jaśniejsze dzięki Betlejemskiemu Światełku Pokoju, a w Nowym Roku, abyśmy wszyscy stawiali wyzwania i świecili przykładem. - Życzą harcerki i harcerze z 24 Drużyny Harcerskiej Jodła z Cieszyna.

Świąt prawdziwie świątecznych, ciepłych w sercu, zimowych na zewnątrz, jaśniejących pierwszą gwiazdką dla rodziny Jaszczurowskich i Wydra z Cisca życzy Mariusz z rodziną z Cieszyna.

źródło: ox.pl
dodał: JB,JP

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: