Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Koncert Życzeń Stela

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL. Program poprowadzą: Małgorzata Szteler - Furmaniuk i Jacek Porzycki.

Dla pani Marii Węglorz z Brennej z okazji urodzin i zbliżających się imienin, życzenia błogosławieństwa Bożego, dużo zdrowia, zadowolenia z życia , pomyślności i radosnego uśmiechu w każdym dniu życzą Jola i Andrzej z dziećmi. 

Dla pani Barbary Rybczyk z Bielska Białej - choreograf Dziecięco-młodzieżowego Zespołu Pieśni i Tańca Goleszów z okazji imienin zdrowia, szczęścia, radości i sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. Życzy Zespół wraz z rodzicami oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Goleszowie Jolanta Warsińska z pracownikami. Wszystkiego najlepszego Basiu!

Dla Edwarda z Cieszyna z okazji wstąpienia do Zasłużonego Grona Emerytów serdeczne gratulacje i najlepsze życzenia - dużo zdrowia i spełnienia wszystkich planów! Od całej rodziny z Cieszyna.

Dla rewelacyjnej Dominiki, z okazji urodzin, serdeczne życzenia uśmiechu, zdrowia, radości, przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych i wszystkiego, wszystkiego najlepszego! Życzy stary skład biura.

Teraz życzenia popłyną do Cieszyna. Były Andrzejki, były Katarzynki, a 4 grudnia świętować będą wszystkie Barbary. Chcemy wyróżnić jedną z nich i złożyć najserdeczniejsze życzenia naszej koleżance Basi Zubrzyckiej.
Niech każdy dzień przynosi szczęście, każda godzina uśmiech, a zdrowie niech Cię nie opuszcza. Niech smutki odejdą w zapomnienie, a radość otoczy Cię ze wszystkich stron. Niech się Tobie dobrze wiedzie Basiu! Tego życzą dziewczyny z ekipy Najlepszych

Dla Doroty z Cieszyna, która 4 grudnia będzie obchodzić swoje urodziny. Dużo zdrowia i zrealizowania planów na płaszczyźnie zawodowej i spełnienia marzeń na polu osobistym. Samych dobrych ludzi wokół Ciebie i dużo energii oraz siły do pokonywania przeszkód - od kolegi Jacka z Cieszyna.

Z okazji Imienin dla Barbary Lach od koleżanki Jadwigi z Cieszyna - dużo zdrowia i wszystkiego, co najlepsze! Pomyślności i samych dobrych chwil spędzonych w gronie najbliższych!

29 listopada obchodziła swoje 30 urodziny Paulina z Częstochowy. Z tej okazji najlepsze życzenia - zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń przesyła cala rodzina z Cieszyna.

Dzisiaj, 3 grudnia swoje urodziny obchodzi Mariusz Jaszczurowski. Mariuszu, wielu Łask Bożych, zdrowia, radosnych momentów i cudownych chwil spędzonych na motorze. A także wielu dobrych kadrów w kamerze, życzą przyjaciele z Cieszyna i Skoczowa.


Na Wasze życzenia czekamy pod adresem zyczenia@ox.pl

źródło: ox.pl
dodał: JB,JP

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: