Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Koncert Życzeń Stela

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL. Program poprowadzą: Małgorzata Szteler - Furmaniuk i Jacek Porzycki.

W dniu urodzin dla kochanych rodziców Emilii  i Emila Stopczak z Ogrodzonej, zdrowia pogody ducha, błogosławieństwa Bożego, wielu szczęśliwych chwil życzy córka Anita z rodziną.

9 listopada swoje urodziny obchodziła pani Magdalena Stokłosa. Pani redaktor, życzymy ci wielu dobrych dźwięków zarejestrowanych na dyktafonie. Wielu świetnych rozmówców i niemniej udanych tematów. A prywatnie, to jeszcze więcej wspaniałych podróży do najdalszych zakątków globu. – życzą znajomi i koledzy dziennikarze ze Śląska Cieszyńskiego.

"Czym jest muzyka? Może po prostu niebem, z nutami zamiast gwiazd?" Tak napisał Ludwik Jerzy Kern, a słowa te pasują do jednego Artysty z naszego regionu. 14 listopada swoje urodziny obchodzi Paweł Seligman. Z tej okazji cala redakcja portalu Ox.pl składa najserdeczniejsze życzenia dużo zdrowia i wielu inspiracji artystycznych oraz powodzenia na każdej płaszczyźnie - zarówno tej osobistej, jak i zawodowej. Spełnienia marzeń i samych świetnie skomponowanych dni.

"Przyjaciel to człowiek, do którego dzwonię po kilku miesiącach milczenia, nie pyta, dlaczego się nie odzywałaś, tylko mówi, cieszę się, że właśnie dziś słyszę Twój głos". Słowa Romy Ligockiej są wstępem do życzeń, które płyną z Cieszyna do stolicy. 18 listopada będzie obchodzić swoje urodziny Olga z Warszawy, która bardzo często odwiedza Śląsk Cieszyński. Dużo zdrowia i zrealizowania wszystkich marzeń! Owocnych poszukiwań dobra, prawdy i piękna w codzienności oraz samych udanych podróży i wystąpień publicznych. Wiele radości i jednego serca bijącego zawsze w Twoim rytmie. Wszystkiego najlepszego od kolegi z Cieszyna.Do zobaczenia!

Teraz z życzeniami wędrujemy do Hażlacha, Państwu Reginie i Tomaszowi Nawrotom, z okazji 15. rocznicy ślubu wiele radości, łask Bożych, pociechy z dzieci i aby rychło nadszedł dzień wprowadzenia się do upragnionego, nowego domu. Życzą przyjaciele z Cieszyna.

O uwagę poprosimy Angelikę i Konrada Grottów. Angeliko Ty obchodziłaś urodziny trzy dni temu, a ty Konrad je będziesz miał za trzy dni. Dla was obojga i Waszego synka wiele zdrowia, Bożej opieki, szczęśliwych chwil. Życzy rodzina ze Skoczowa.

Pani Basi Cieślar z Zaborza, z okazji kolejnych 18-tych urodzin, dużo uśmiechu, radości... życzą koleżanki z prac.

 

Na Wasze życzenia czekamy pod adresem zyczenia@ox.pl

źródło: ox.pl
dodał: JB,JP

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: