Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Koncert Życzeń Stela

Dziękujemy Wam za wszystkie nadesłane życzenia i zapraszamy na kolejny odcinek naszego cyklu ''Koncert Życzeń Stela'' w Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

1. 25 października swoje urodziny obchodziła Daria z Cieszyna. Dużo zdrowia, poczucia sensu wszechświata oraz spełnienia wszystkich marzeń. Pozdrawia i najlepsze życzenia składa Kolega ze Szkoły Podstawowej z Cieszyna.

2. 27 października swoje urodziny obchodził skoczowski podróżnik i operator kamery Marcin Gesing ze Skoczowa. Dużo zdrowia i spełnienia wszystkich nawet najbardziej szalonych marzeń! Życzymy Ci odkrywania nowych krajów i świetnych ujęć. Wszystkiego najlepszego od całej redakcji Ox.pl!

3. Maleńki Okruszku, dałeś ogrom szczęścia swym przyjściem na świat. niechaj dobry Bóg błogosławi każdy Twój krok, a serce napełni wiarą, miłością i nadzieją. - te słowa płyną do małego Roberta z Wisły. A życzenia nadesłała ciocia Julia i wujek Mateusz z Cieszyna.

4. 29 października swoje urodziny obchodzi Wojciech z Cieszyna. Szybkiego zaaklimatyzowania się w naszych stronach po długiej wyspiarskiej podroży oraz dużo zdrowia i cierpliwości. Spełnienia wszystkich zamiarów i powodzenia na drodze artystycznej! Wszystkiego najlepszego od sąsiadów z Cieszyna.

5. Bądźcie dla siebie i ziarnem pieprzu i szczyptą soli.
I tym co raduje i tym co boli.
Cały czas razem, w miłości rozkwicie.
Gdy ku jesieni skieruje Was życie.
- tego życzą, z okazji 30 rocznicy ślubu Państwu Joannie i Ryszardowi Kluzom z Hermanic rodzina z Jastrzębia – Zdroju.

6. 3 listopada urodziny świętować będzie pani Katarzyna – Raszka – Sodzawiczny. Kasiu, wiele sił każdego dnia. Trudnych momentów nie brakuje, ale dobry Bóg Ciebie wspiera a życzymy Ci, żeby stawiał na Twojej drodze tylko życzliwych ludzi. - Hania i Janek ze Skoczowa.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane życzenia. Przypominamy, że ich emisja jest bezpłatna. Czekamy na Wasze powinszowania przez cały następny tydzień – możecie je przesyłać na maila zyczenia@ox.pl, SMSem na nr telefonu 606 359 259, na Facebooku czy przez formularz na stronie głównej OX.PL.

źródło: ox.pl
dodał: JB,JP,SK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: