Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Koncert Świąteczny w kościele ewangelickim Na Niwach w Czeskim Cieszynie

Koncert Świąteczny w kościele ewangelickim Na Niwach w Czeskim Cieszynie w wykonaniu uczniów i pedagogów Polskiego Gimnazjum - 19.12.2018 Fot. Stanisław Konopka
źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-12-20 00:42:04
stefanbbn: od czasu do czasu na stronie ox naszego wspolnego slaska cieszynskiego polemizujemy ,dyskutujemy,o roznicach wiary pomiedzy ewangelikami i katolikami.Swieta Bozego Narodzenia -wazne dla wszystkich chrzescian -jak i cale Pismo Swiete sa mostami pomiedzy nami.Jako luteranin skladam moim siostrom i braciom z kosciola katolickiego i siostrom i braciom z mojego ewangelickiego kosciola zyczenia blogoslawionych Swiat i szczesliwego Nowego 2019 roku.Skladam zyczenia wszystkim chrzescianom i ludziom dobrej woli.Niech Pan nam wszystkim blogoslawi o to modle sie dzisiaj.
2018-12-20 15:42:17
bronek91: stefanbbn, takie inicjatywy się ceni. Z pewnością wszelkie lokalne wspólnoty wyznaniowe są niezmiernie wdzięczne przynajmniej za gest. Nie pozwólmy aby jakiekolwiek środowiska z zewnątrz szczuły na siebie poszczególne wyznania, zwłaszcza na terenie Śląska Cieszyńskiego. Pozwolisz jednak, iż ze swoimi życzeniami wstrzymam się jeszcze tych parę dni.
2018-12-24 11:20:33
bronek91: W związku z faktem, iż łamy tego portalu służą wymianie myśli różnych światopoglądów. Z okazji zbliżającego się okresu świątecznego. Wszystkim członkom wszelkich lokalnych wspólnot i związków wyznaniowych oraz wyznawcom poglądów co do zasady niezorganizowanych (ateiści, materialiści, bezwyznaniowi itd.)→ składam najserdeczniejsze życzenia i oczekiwania, aby nadchodzący czas stanowił okres do namysłu i odpoczynku od wszechobecnego konsumeryzmu. W szczególności, aby istota upamiętnionych wydarzeń nie została przysłonięta jedynie otoczką bezmyślnego rytuału i obrzędowości. Niech region przez kolejne dekady pozostanie synonimem tolerancji i nadal służy za przykład budowania atmosfery wzajemnego zrozumienia.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją