Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Koncert New Year’s Day – U2 Tribute Band

W piątek (13.12.2019) w Otwartym Klubie Browaru Zamkowego w Cieszynie odbył się koncert New Year’s Day – U2 Tribute Band. Zespół w składzie: Darek Durajczyk, Rene Sikora, Marcin Pytlowany i Bartek Zemła, zagrał największe hity legendarnego U2.

Jak informowali członkowie zespołu, dawno, dawno temu, pewien gitarzysta zakochany w muzyce U2 zapragnął założyć zespół, którym odda hołd tej grupie muzycznej. Dzięki swojej pasji, uporowi oraz grupie przyjaciół, udało mu się osiągnąć cel. Tak właśnie powstał zespół New Year’s Day – U2 Tribute Band. Skład tworzą ludzie, których połączyła miłość do U2 i z wielką pasją poświęcają się odwzorowaniu ich muzyki, dzieląc się nią ze słuchaczami.

- To był mój pierwszy koncert w tym zespole, poprzedni wokalista zdecydował, że pójdzie inną drogą. Połączyło nas cieszyńskie KARAOKE. Koncert w Browarze był dla chłopaków pierwszym po półtorarocznej przerwie. Ja z kolei bardzo się cieszę, że mój pierwszy koncert odbył się w moim mieście przed własną publicznością – wyjaśnia Rene Sikora, wokalista zespołu.

Koncert New Year’s Day – U2 Tribute Band rozpoczął się około 21, wtedy na scenie mogliśmy zobaczyć: Darka Durajczyka, jako The Edge, Rene Sikorę, jako Bono, Marcina Pytlowanego, jako Adama Claytona i Bartka Zemłę, jako Larrego Mullena jr. Support zapewnił zespół FROONT.

Koncert zgromadził sporą publiczność, która ochoczo bawiła się pod sceną. 

 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: