Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Komu potrzebne było lustro?

Lustereczko, powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy w świecie? - tą sentencję z popularnej baśni zna chyba każdy. Czy również ona była motywem kradzieży, do której doszło nad ranem 20 lutego w Skoczowie?

Sprawców było dwóch i zniknęły dwa lustra drogowe. - Pomiędzy 4:00 a 5:00 rano doszło do kradzieży luster drogowych na skrzyżowaniu ulicy Rzecznej z ulicą Łąkową oraz ulicy Rzecznej z ulicą Sadową w Skoczowie. Dziękujemy Mieszkańcom za zgłoszenie oraz udostępnienie nagrania z kamery, na którym widać dokonanie czynu przez dwóch sprawców. Wszystkie zgromadzone materiały zostaną przekazane Policji.Prosimy wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje dotyczące tego zdarzenia lub dodatkowe nagrania ułatwiające ustalenie tożsamości sprawców o kontakt z Komisariatem Policji w Skoczowie – informuje skoczowski Miejski Zarząd Dróg.


MZD poinformowało o kradzieży na swoim profilu na facebooku. Szybko okazało się również, że to nie jedyne lustro które zniknęło w gminie. Również na granicy Ochab i Kiczyc zgłoszono brak dotychczas poprawiającego widoczność lustra. Postawienie nowego lustra drogowego to koszty ok 2 tys zł. MZD liczy na to, że być może sprawców tego czynu będą męczyć wyrzuty sumienia i nie będzie mógł swobodnie patrzeć w lustro...Tym samym zguba się odnajdzie.

redka

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: