Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Komputer dla seniora

Kolejny już raz Biblioteka Miejska w Cieszynie organizuje bezpłatne zajęcia komputerowe skierowane dla osób, które ukończyły 55 lat. 

Komputer – to okno na świat z którego korzystać mogą wszyscy. Do grona osób biegłych w sztuce pisania, klikania i "szperania" dołączają kolejne osoby. Biblioteka Miejska w Cieszynie pokazuje uczestnikom „Komputer dla seniora” w jaki sposób pomimo upływu lat można być otwartym na ludzi, świat i nowinki techniczne. Dzięki inicjatywie i osobom prowadzącym uczestnicy spotkań, którzy dotąd nie mieli pojęcia, co tak naprawdę kryje się za słowem komputer – robią pierwsze kroki.

- W czasie spotkań cieszyńscy seniorzy poznają podstawy obsługi komputera, nauczą się pisać w edytorze tekstu, założą sobie konta mailowe oraz poznają tajniki Internetu. Zajęcia odbywać się będą w październiku i listopadzie raz w tygodniu (czwartki) w czytelni ogólnej Biblioteki Miejskiej w Cieszynie – informuje Magdalena Strządała z BM.

Zainteresowani udziałem w darmowym szkoleniu korzystania z komputera i Internetu mogą zapisać się w  Bibliotece (ul. Głęboka 15, 43-400 Cieszyn, I piętro) 26 września 2011 r., od godz. 8.00. Zgłoszenia telefoniczne nie będą przyjmowane.

 

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: