Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Komplet na trybunach

Dobre wieści dla kibiców nie tylko w naszym regionie, ale i w całym kraju. Rząd znosi większość obostrzeń od 1 marca i dotyczą one również sportu. Stadiony oraz hale będą mogły być wypełnione w komplecie.

Szczepienie lub jego brak czy status ozdrowieńca nie będą miały już znaczenia na obiektach sportowych od 1 marca. Stadiony oraz hale będą mogły być wypełnione w komplecie, a przypomnijmy, że obecnie organizator imprezy mógł udostępnić nie więcej niż 30 procent liczby miejsc.

- Dziś widzimy po wielu konsultacjach medycznych i obserwacji tego, co się dzieje w innych krajach, że można zalecić daleko idące zmiany. Można znieść znaczącą część wszystkich ograniczeń, które były do tej pory obowiązujące. Znieść te restrykcje, które towarzyszyły nam właściwie przez wiele miesięcy – poinformował premier Mateusz Morawiecki podczas dzisiejszej konferencji prasowej. Warto zaznaczyć, że w halach wciąż będzie obowiązywać nakaz noszenia maseczek.

 

 

 

ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-02-23 18:30:49
Oko: Oczywiście, przeprosin za mord na tysiącach Polaków nie doczekamy się, to byłoby przyznanie się do winy. Norymberga 2.0
2022-02-23 21:40:58
Gigi13: Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć... My bez polityków przeżyjemy oni bez nad absolutnie!
2022-02-24 08:38:28
: Mam uprzejmą prośbę do zaszczepionych. Siedźcie w domach i nie zarażajcie społeczeństwa, bo jesteście roznosicielami zarazy.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: