Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kolizja i alkohol

Od rana trwa policyjna akcja trzeźwość. Po kilu godzinach akcji już są pierwsze zatrzymania.

Nie wiadomo czy świętowali do późna wynik meczu Polska – Irlandia, czy były inne powody, w każdym razie cieszyńska policja już zatrzymała nietrzeźwych, którzy próbowali jechać samochodem. W ciągu kilku godzin zatrzymano 4 kierowców po użyciu alkoholu i dwóch nietrzeźwych. Zanotowano też jedną kolizję, którą spowodował kierowca pod wpływem alkoholu. Informuje st. sierż. Benedykt Polok, z cieszyńskiej policji.

Padający od nocy deszcz ze śniegiem na szczęście nie powoduje na razie utrudnień w ruchu. Kierowcy dostosowują prędkość jazdy do warunków atmosferycznych, nie szarżują - dodaje Benedykt Polok.

W sobotę w Cieszynie na ul. Liburnia, 62-latek kierujący vw golfem, doprowadził do zderzenia z motorowerem. Kierowca tego pojazdu, 29-latek z Cieszyna, został przewieziony do szpitala z urazem nóg.

W tym samym dniu, też w Cieszynie na ul. Frysztackiej nieustalony sprawca, podważając okno, dostał się do pomieszczenia, z którego skradł rower o wartości około 2 tysięcy złotych.

JB

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-10-12 22:50:22
daniel83: Z całym szacunkiem - nie mówimy \"w każdym bądź razie\" lecz \"w każdym razie\", ewentualnie \"bądź co bądź\".
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: