Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kolejny wypadek tira. Zablokowana Bielska w Chybiu

Uwaga, zablokowana jest ulica Bielska Chybiu. Po 13-tej tir wpadł tam do rowu.

Około godziny 13.30 w Chybiu doszło do wypadku drogowego w okolicach przejazdu kolejowego. Chodzi o przejazd kolejowy w rejonie skrzyżowania ulicy Bielskiej z ulicą Bieniowiecką. Jak dowiedzieliśmy się w centrum kierowania Straży Pożarnej w Ustroniu, tir przewrócił się na bok i leży w rowie. Z pojazdu wydostaje się olej napędowy, jednak służby już walczą z wyciekiem. Z zakleszczonej kabiny samochodu ciężarowego, strażacy wyciągnęli kierowcę pojazdu.

Podczas wymijania się z innym samochodem, kierowcy ciągnika najpierw ściągnęło koła na pobocze a następnie cały pojazd przewrócił się na bok. – informuje st. asp. Rafał Domagała, rzecznik cieszyńskiej policji.

Jak dodaje Domagała - ulica Bielska w Chybiu w okolicach skrzyżowania z ulicą Bieniowiecką jest zamknięta. Droga może być nieprzejezdna nawet przez kilka godzin. Samochód z pobocza musi usunąć specjalistyczny dźwig.Policjanci kierują samochody objazdami przez Pierściec i Drogomyśl. To kolejne zdarzenie w ciągu kilkudziesięciu godzin z udziałem ciężkiego pojazdu. Zobacz materiał zablokowana droga 938

 

Aktualizacja godzina 21:35

Ruch na ulicy Bielskiej odbywa się już bez przeszkód.


JB

 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: