Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kolejni zakażeni w powiecie

Jak informuje Alina Kucharzewska, rzeczniczka prasowa wojewody śląskiego, w naszym powiecie zdiagnozowano dwa kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-Cov-2.

Wiadomo jedynie, że są to dwie kobiety (jedna w podeszłym wieku), które przebywają w izolacji domowej. Ich stan jest dobry. Nie znane jest źródło zarażenia oraz miejsce ich zamieszkania. 

Być może więcej szczegółów poznamy, gdy raport opublikuje Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bielsku-Białej. 

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-03-31 09:45:17
jahu: To odmiana grypiny, z czasem spowszednieje. Podstawa to sport i ruch na świeżym powietrzu, dobre odżywianie. Siedzenie bierne w domu i czekanie na niewiele się zdaje. Seniorów ta zaraza zdziesiątkuje, są po prostu zbyt słabi. My młodzi lub w srednim wieku nawet nie wiemy że na to chorujemy, jesteśmy nosicielami.
2020-03-31 10:45:47
tuluza: masz takie bzdury pisać -to sobie daruj !!!!!
2020-03-31 14:38:51
kurtis: Teraz czosnku jest mnóstwo w lasach cyt : Czosnek niedźwiedzi, dzięki zawartości związków siarkowych, zapobiega infekcjom wirusowym, przede wszystkim układu oddechowego, takim jak przeziębienie czy grypa, przez co niektórzy uważają, że może wspierać też organizm w walce z SARS-Cov-2 z Chin. Ponadto zawarte w nim lotne substancje, czyli kwasy fenolowe, rozrzedzają wydzielinę, która zalega w oskrzelach, i w ten sposób ułatwiają odkrztuszanie, pomagając w walce z kaszlem. źródło : https://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/apteczka/czosnek-niedzwiedzi-wlasciwosci-aa-mMV1-CSzr-kqbZ.html
2020-03-31 18:13:14
Andrzej Dupa: czosnek niedźwiedzi jest pod ochroną w Polsce - nie pod aż taką restrykcyjną jak póki co kler, ale mandat można załapać
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: