Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kolejne utrudnienia i korki na Katowickiej

Dziś (12.09.2019) kierowcy, którzy poruszają się po Cieszynie, muszą liczyć się z dodatkowymi utrudnieniami. Wszystko za sprawą robót związanych z przebudową ulicy Katowickiej w Cieszynie. Dziś planowo ma zostać ułożona nawierzchnia bitumiczna na jezdni ścieralnej. W związku z tym na drodze wprowadzono dodatkowe ograniczenie ruchu pojazdów.

Ulica Katowicka to jedna z głównych cieszyńskich arterii. Każde ograniczenie ruchu powoduje powstawanie korków, szczególnie w godzinach szczytu. W związku ze zwężeniem, które od początku września wprowadzono na odcinku od ronda do skrzyżowania z ulicą Moniuszki, każdego dnia kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość. W związku z ułożeniem nawierzchni bitumicznej utrudnień jest jeszcze więcej, więc korki mogą być rekordowe.

Już około godziny 8 rano korek do ronda na ulicy Katowickiej sięgał aż za teren cmentarza komunalnego. Około godziny 15, kiedy zaczną się powroty z pracy, a uczniowie opuszczą szkoły, może być jeszcze gorzej. Aktualnie nie wiadomo, kiedy prace zostaną zakończone — W trakcie robót nawierzchniowych wprowadzone zostaną dodatkowe ograniczenia w ruchu pojazdów w rejonie skrzyżowania ulicy Katowickiej z ulicą Moniuszki i ulicami przyległymi. Za utrudnienia i niezbędne ograniczenia spowodowane prowadzonymi robotami drogowymi związanymi z przebudową ulicy Katowickiej, przepraszamy – wyjaśnia Miejski Zarząd Dróg w Cieszynie.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

6
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-09-12 16:54:47
M53: Jak to, nie wiadomo, kiedy prace zostaną zakończone? Przecież są umowy podpisane, są terminy. Mam wrażenie, że artykuł został napisany na podstawie obserwacji porannej i wrzucony na zasadzie: "coś się w mieście dzieje, ale nie wiem do końca co". I Szanowna redakcjo, nie próbuj znowu wycinać mojego komentarza tak, jak to zrobiliście z wpisem o Waszych niechlujnych , błędnych informacjach na temat kanalizacji w Zbytkowie. Poprawiliście tekst, a mój komentarz wywaliliście do kosza. Wypadałoby podziękować, że odwalam dla Was pracę korektora. Mój wpis żadna miarą nie naruszał regulaminu, prawda?
2019-09-12 17:16:30
kowboj: są terminy, ale czasem się spóźnia, tak samo, jak okres
2019-09-12 18:43:06
ferenc12: Nie byłoby problemu gdyby prace wykonywano w nocy. Tak dzieje się w cywilizowanym świecie.
2019-09-12 19:58:47
florian: ...szczególnie w godzinach szczytu. W związku ze zwężeniem,...na odcinku od ronda do skrzyżowania – wyjaśnia Miejski Zarząd Dróg w Cieszynie... Kogo tam zatrudniają
2019-09-12 21:45:20
mstudnicki: Brawo MZD. Z na Liburni mieszka kilkadziesiąt procent mieszkańców Cieszyna. Najpierw zablokowali wjazd na osiedle od strony ul. Frysztackiej, a następnie od Katowickiej. Jeszcze brakuje - co podkreślam bez ironii - bardzo potrzebnego remontu ul. Hażlaskiej i będzie fajnie na całego.
2019-09-13 07:32:19
doler: Miejski Zarząd Dróg.... I umarlem ze śmiechu. Słowo zarząd pochodzi od zarzadzania a co oni robia ? To jest jeden wielki bur.... Jak mozna praktycznie zamknąć osiedle liburnia od drog wyjazdowych. Chcesz zjechać hazlaska ...zamknieta bo termin do wrzesnia nie umieli dotrzymać..ma byc 2 tyg opóźnienia i widze g. prawda bedzie z 6 ale nie ma co sie dziwic jak pracuje tam 5 osób na tej budowie i jeszcze bardziej w h...wali niz pracuje. A za Katowicka to powinni komus jaja obciąć zjazd na nia tez zamknięty...jak można zasrana nawierzchnię zmieniac JEDEN MIESIAC w Niemczech by to bylo zrobione w 3 dni z kraweznikami i kanałami...u nas maja czas...Dramat dramat dramat..Miejski Dramat Dróg
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: