Kolejne trafienie Adamka

Kryzys dopadł piłkarzy Jastrzębia, którzy ponieśli trzecią ligową porażkę z rzędu. Podopieczni Jarosława Skrobacza, w ramach 29. kolejki Fortuna I Ligi, przegrali ze Stalą Mielec (1:2), a honorowe trafienie dla gospodarzy zdobył Kamil Adamek. Dodajmy także, iż w zespole gości, na końcowe minuty, pojawił się wychowanek Tempa Puńców - Robert Dadok.

Nie wiedzie się piłkarzom Jastrzębia, którzy po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, ponieśli już piątą porażkę spośród siedmiu rozegranych spotkań. Wczoraj przegrali ze Stalą Mielec, choć gospodarze mogli mówić o sporym pechu.

Po raz pierwszy inkasowali tuż przed przerwą, a samobójcze trafienie przypisano Michałowi Bojdysowi. Nadzieje gospodarzy na jakąkolwiek zdobycz punktową przywrócił Kamil Adamek - wychowanek GKS Morcinek Kaczyce wyrównał w 58. minucie. Kiedy wszystko wskazywało na to, iż trafienie 31-latka zapewni pododopiecznym Jarosława Skrobacza punkt, to goście zadali cios w doliczonym czasie gry, a zwycięską bramkę zdobył Krystian Getinger.

SKRÓT SPOTKANIA

Adamek strzelił drugiego gola po przerwie spowodowanej pandemią, a łącznie ma już pięć trafień w tym sezonie. Jastrzębie plasuje się na ósmej pozycji w ligowej tabeli, a Stal wskoczyła na pozycję lidera.