Kolejna porażka Panter

Tylko o jedną bramkę okazali się słabsi hokeiści Czarnych Panter, którzy we wtorek (7.11.2017) zmierzyli się z HC Nebory. Czeska drużyna wygrała 5:4.

Za nami już osiem kolejek Beskidzkiej Amatorskiej Ligi Hokejowej, a zawodnicy Cieszyńsko-Jastrzębskiego Klubu Hokejowego zamykają tabelę, z dorobkiem trzech punktów. We wtorek (07.11.2017)j stoczyli wyrównany bój z HC Nebory, które również nie prezentują się rewelacyjnie (przyp. red. przed meczem Nebory miały trzy punkty więcej od Panter).

Choć Czarnym Panterom do wyrównania zabrakło jednej bramki, to warto jednak zaznaczyć, że Czesi ani razu nie przegrywali w tym meczu. Do stanu 3:3, za każdym razem polskiej drużynie udawało się odrabiać straty. Jednak później Libor Lanc oraz Bogdan Piwko zdobyli po bramce i Nebory prowadziły już o dwa trafienia, które jak się później okazało, Pantery nie zdołały odrobić.

CJKH kolejne spotkanie rozegra za tydzień, w czwartek (16.11.2017). Tym razem rywalem Czarnych Panter będzie HC Bulgogs Hradiště, które w tabeli plasuje się tylko dwie lokaty wyżej. Przypomnijmy, że mecze Beskidzkiej Amatorskiej Ligi Hokejowej rozgrywane są na lodowisku, w Czeskim Cieszynie.

Beskidzka Amatorska Liga Hokejowa, 8. kolejka

HC Nebory - CJTH Czarne Pantery 5:4 (2:2, 2:1, 1:1)
 
5' Piwko, 12' Szuscik, 28' Hota, 32' Lanc, 41' Piwko - 9' Szczecina, 17' Wawrzyczek, 29' Dutkiewicz, 44' Półtorak
 
 
Andrzej Poncza
źródło: ox.pl
dodał: AP

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją