Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kolejna pomoc dla zakładu Sióstr Boromeuszek

Kolejna pomoc od funkcjonariuszy i pracowników Zakładu Karnego w Cieszynie trafiła do Zakładu Opiekuńczo Leczniczego Sióstr Boromeuszek z Cieszyna.

Podopiecznymi Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego są głównie seniorzy obłożnie i przewlekle chorzy, którzy wymagają całodobowej opieki oraz pielęgnacji. W obecnym czasie ze względu na wiek i choroby współistniejące, to właśnie oni są najbardziej narażeni na zakażenie wirusem choroby Covid-19.

- Tym razem funkcjonariusze Służby Więziennej w ramach zorganizowanej zbiórki charytatywnej zakupili 960 par rękawiczek lateksowych oraz artykuły zaopatrzenia medycznego. Była to już kolejna pomoc, którą udało się zorganizować w tym roku. W ostatnim czasie w ramach akcji Resort Sprawiedliwości Pomaga przekazaliśmy dla „Boromeuszek” maseczki ochronne i środki ochrony osobistej – informuje por. Tomasz Głasek z ZK w Cieszynie

 

(red./mat.pras.)

 

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-05-28 11:35:58
donekT: Bóg Zapłać!
2020-05-28 14:06:14
hanbes: Co za czasy, niewydolną służbę zdrowia wspomagają klawisze ale chwała im za to...
2020-05-28 18:33:04
krzysztof.nm: "Nocna poprawka tarczy 4.0. Dopłaty dla Kościoła i związków wyznaniowych." - kościół też widać niewydolny, no i rzecz jasna to mała, biedna firma zagrożona bankructwem
2020-05-28 20:03:36
jasper: Ciagle malo i malo-wola KK. Uwlaszczony na Bogu kler nie ma zadnych hamulcow. Coz sie jednak dziwic, skoro pozornie swiecka wladza oddaje im cale polacie naszego zycia przy okazji pouczajac nas, jakim grzechem jest powatpiewanie w uczciwe zamiary kleru. Madrzy Czesi juz dawno nie pozwolili na tworzenie quasi panstwa w ich ojczyznie. Polacy niestety nie moga sie wyzwolic z folwarcznej mentalnosci, w ktorej lezenie plackiem przed klerem jest cnota a nie oznaka niedojrzalosci. Placcie dalej na palace biskupie, jeszcze wieksze hektary za przyslowiowa zlotowke, kolejne koscioly. Nie ma na podwyzki dla sluzby zdrowia, niepelnosprawnych, nauczycieli, na drogi, nowr mieszkania ale znajda sie kolejne miliony, zeby KK zyl sobie wygodnie na koszt wiernych. A przeciez mlodzi mezczyzni w sutannach moga dorobic sobie na plantacjach u swoich wiernych.
2020-05-28 22:15:24
Antykler Forte: kler zawsze był, jest i zawsze będzie pazerny
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: