Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kolejki po szóstkę

Miłośnicy lotto zacierają ręce, nic dziwnego takiej wygranej dawno nie było. W najbliższa sobotę (19 lutego) do wygrania rekordowa suma - 30 milionów złotych.

Co zrobić, żeby znaleźć się na liście Lottomilionerów i móc spełnić swoje marzenia? Wystarczy trafnie wytypować 6 z 49 liczb. Okazuje się, że chętnych na wygraną nie brakuje. Dzisiaj (18 luty) od rana hasło „Wielka kumulacja Lotto”przyciągało spragnionych pieniędzy ludzi do punktów kolektury. - Już dawno nie było tu takiej kolejki – mówi obsługująca maszynę w jednym z cieszyńskich sklepów – sama też zagrałam. Jeszcze nie wiem, co zrobię z wygraną, na razie nie myślę o tym. 

Prawdopodobieństwo trafienia "szóstki” wynosi 1:13983816. Do tej pory największa kumulacja wynosiła 40 000 000 zł. wystąpiła 6 listopada 2008 roku. 29 września 2009 ponownie się powtórzyła.  Czy tym razem ktoś będzie miał szczęście i dołączyć do liczącej niemal 770 pozycji listy Lottomilionerów?

Przypomnijmy - dokładnie 4 884 335 złotych i 80 groszy wygrał Gracz, który zagrał w Lotto w cieszyńskim punkcie sprzedaży przy ul. Filasiewicza 1. Była to pierwsza „szóstka”, która padła w tym mieście w historii tej najpopularniejszej w Polsce gry liczbowej. Losowanie odbyło się 4 września. Gracz zakupił 3 zakłady na 1 losowanie na chybił –trafił, wydając na ten cel 9 złotych. Może i tym razem wygrana padnie na Śląsku Cieszyńskim. Kto wie?

 

bs

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: