Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kolej Linowa Czantoria ma nową prezes. Ścieżka w koronie drzew to jej pomysł

Nową prezes Kolei Linowej Czantoria została Monika Linert. Znany jest też skład Rady Nadzorczej miejskiej spółki.

Jak wyjaśnia burmistrz Ustronia Paweł Sztefek, Linert ma wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej, zdobyte w kraju i za granicą. Jest pomysłodawczynią utworzenia na Czantorii ścieżki w koronach drzew. - To jej wizja, którą mogliśmy zrealizować jako pierwsi w Polsce. Pierwsi już nie będziemy, ale nadal z wielu powodów należy zrealizować ten projekt - podkreśla włodarz gminy w mediach społecznościowych.

Burmistrz Sztefek krytycznie ocenia poziom oferty turystycznej dostępnej na Czantorii. - W kilku kluczowych kwestiach pozostaliśmy w tyle w latach 90-tych, albo i dalej. Nie rozszerzono oferty o nowe atrakcje od lat, co wymaga - nie tylko w mojej ocenie - natychmiastowej poprawy. Bardzo się cieszę, że Pani Monika zdecydowała się współpracować z nami. Wierzę, że jej doświadczenie, wizja i zaangażowanie przyczynią się do dynamicznego rozwoju Kolei Linowej Czantoria - przyznał.

Powołano też skład Rady Nadzorczej spółki Kolej Linowa Czantoria. Zasiądzie w niej Katarzyna Szostak-Zjawiony (prawnik, sekretarz), Lilla Gruntkowska-Baryłko (samorządowiec) oraz Jerzy Cholewa (ekonomista, przewodniczący Rady).

kr

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2024-07-09 22:56:41
blau: Co Pan burmistrz marionetka może wiedzieć o latach 90-tych? Jak on w tym czasie jeszcze R nie umiał poprawnie wymówić. Śmiech na sali ....
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: