Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kolarska propozycja z okazji Dnia Dziecka. Można wybrać się na rajd rowerowy

Turystyczny Klub Kolarski PTTK „ONDRASZEK” ma propozycję na ciekawe i zdrowe spędzenie czasu z dzieckiem. W ruchu, na świeżym powietrzu i z atrakcjami. W środę 31 maja o godz.10.00 z parkingu przy ul.Bolko Kantora w Cieszynie wyruszy rajd pod hasłem IV ROWEROWY DZIEŃ DZIECKA Z ONDRASZKIEM. W rajdzie startować mogą dzieci indywidualnie lub jako reprezentacja szkoły pod opieką osób dorosłych — rodziców lub opiekunów. Dysponować muszą sprawnym i wyposażonym zgodnie z przepisami rowerem.

Trasa rajdu poprowadzi ze wspomnianego miejsca startu do Boguszowic. Będzie to przejazd grupowy pilotowany przez członków klubu. Powrót indywidualny na wyłączną odpowiedzialność opiekunów.

W programie rajdu oprócz samego przejazdu na rowerach wyznaczonej trasy przewidziano zwiedzanie muzeum 4 Pułku Strzelców Podhalańskich przy ul. Frysztackiej oraz schronu bojowego w Boguszowicach. Na mecie zaś konkursy rekreacyjne z nagrodami.

Będzie rowerowy tor przeszkód, rzut oponą rowerową, „łowienie rybek w suchym stawie”, konkurs zręcznościowy, bieg w workach, krzyżówka na temat M. Kopernika. Dla zwycięzców przewidziano nagrody rzeczowe. Dla dzieci i młodzieży będzie kiełbaska z grilla, herbata, gadżet rajdowy. I możliwość udziału we wspomnianych konkursach.

Dzieci i młodzież obowiązkowo muszą być w kaskach rowerowych, pozostałych organizatorzy gorąco do tego zachęcają.

(indi)

źródło: ox.pl
dodał: indi

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: