Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kobiety o seniorach i nie tylko

W dniach 24-25.10 w Rudzie Śląskiej odbywało się Kobiece Forum Samorządowe, którego przewodniczącą jest Anna Grygierek, burmistrzyni Strumienia. Tematami przewodnimi obrad były działania na rzecz seniorów i budowanie relacji z mieszkańcami.

Forum zawiązało się w 2005 roku, a od 2015 działa przy Związku Gmin Wiejskich RP (w którego zarządzie także zasiada Anna Grygierek). - Cieszę się, że po raz kolejny samorządowcy mieli okazję spotkać się podczas Kobiecego Forum Samorządowego. Jestem pewna, że spędzony wspólnie czas będzie inspiracją do kolejnych działań - przyznała burmistrzyni Strumienia.

Na czym polega działalność organizacji? - Kobiece Forum Samorządowe to nie tylko spotkania, szkolenia i konferencje. Działalność forum jest platformą wymiany doświadczeń i współpracy samorządów w całej Polsce, w których funkcję pełnią panie. Jest to też okazja do  zapoznania się z dobrymi praktykami w samorządach oraz prezentacji potrzeb i postulatów na szerszych forach - czytamy na oficjalnej stronie gminy Strumień.

KR/mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: