Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Klub po gruntownym remoncie

Nowe podłogi, instalacja elektryczna, piec gazowy, oświetlenie, klimatyzatory, a nawet laptop i projektor – to część gruntownego remontu, jaki miał miejsce w Klubie Senior+ w Dzięgielowie.

Seniorzy w Dzięgielowie mogą już cieszyć się z wyremontowanych pomieszczeń swojego klubu Senior. Jak informuje Urząd Gminy w Goleszowie, zakończono gruntowny remont budynku OSP, którego pomieszczenia wydzielono na potrzeby Klubu. Prace były możliwe dzięki środkom pozyskanym przez Gminę Goleszów z Programu Wieloletniego „Senior +” .

- W ramach prac remontowych wymieniono podłogi i instalację elektryczną, wykonano gładzie gipsowe i pomalowano pomieszczenia. Dodatkowo zamontowano piec gazowy ogrzewający budynek oraz zamontowano nowoczesne oprawy oświetleniowe i klimatyzatory – wymieniają goleszowscy urzędnicy i dodają:  - Na potrzeby Klubu zakupiono również laptop z oprogramowaniem, projektor, ekran, sprzęt do zajęć rehabilitacyjno-ruchowych, pomoce terapeutyczne oraz meble i wyposażenie kuchenne.

- Kluby seniora działają już w Bażanowicach i Cisownicy. Obecnie, dzięki kolejnej gminnej inwestycji, również seniorzy z Dzięgielowa będą mogli rozwijać swoje pasje i spędzać wolny czas w miejscu przystosowanym do ich potrzeb według najnowocześniejszych standardów - mówi wójt Sylwia Cieślar.

 Pisaliśmy: Powstanie klub seniora w Dzięgielowie

Red.

 

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: