Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Klip nagrają w Nowym Jorku

Trzyniecki zespół rockowy Charlie Straight, który przed dwoma laty zdobył aż trzy nagrody Czeskiej Akademii Muzyki Popularnej, „Anioł 2009”, wciąż nie może narzekać na brak koncertów i sukcesów. W najbliższych dniach chłopcy z Zaolzia wybiorą się nawet za ocean, do Stanów Zjednoczonych. Na razie jednak nie na tournée. W Nowym Jorku nagrają klip do piosenki „School Beauty Queen”.

Będziemy współpracować ze znanym choreografem Yemim, który ostatnio pracował, na przykład, z amerykańskim rapperem Kanyem Westem – powiedział nam lider Charlie Straight, gitarzysta i wokalista Albert Černý. – Nasz utwór „School Beauty Queen” zabrzmi już wkrótce jako główna melodia w nowym serialu czeskiej telewizji publicznej „4teens”, który pojawi się na ekranach wiosną. Sam klip powinien się ukazać w połowie maja.

Inny klip Charlie Straight pojawił się ostatnio w czesko-słowackiej MTV. Jak powiedział nam Albert Černý, chodzi o czwarty i ostatni singiel z pierwszej płyty zespołu „She's a Good Swimmer”, nakręcony do utworu „Try Some Stuff You Don't Think You Should”. Warto przypomnieć, że utwór zabrzmiał też w czeskim filmie „Ženy v pokušení”. – Mamy nadzieję, że wkrótce uda nam się też wystąpić na Zaolziu – dodaje Albert Černý.

Głos Ludu - Gazeta Polaków w Republice Czeskiej

(kor)
 

źródło: Głos Ludu
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: