Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kino w parku na Górnym Borze w Skoczowie na zakończenie wakacji

Na zakończenie wakacji dla wszystkich mieszkańców Skoczowa i nie tylko skoczowski Teatr Elektryczny przygotował miłą niespodziankę. W Parku na Górnym Borze w najbliższy piątkowy (28.08.2015) wieczór za darmo na dużym ekranie będzie można zobaczyć bajki i film Woody'ego Allena ''Zakochani w Rzymie''.

Park na Górnym Borze przezywa swoją druga młodość. Od kiedy w lipcu ponownie został otwarty w zrewitalizowanej formie [Pisaliśmy: Dziesiąta Muza w plenerze] cieszy mieszkańców i oferuje nie tylko nowe ścieżki spacerowe, ale i plenerowe kino.

Na zakończenie wakacji MCK „Integrator” i teatr Elektryczny przygotowały dla mieszkańców Skoczowa miłą niespodziankę – 28 sierpnia, w najbliższy piątek w Parku na Górnym Borze dla najmłodszych i starszych moc atrakcji. Od 16:00 do 20:000 na najmłodszych czekają tu gry i zabawy, a o 20:00 kino plenerowe. Na początek cykl filmów animowanych oraz bajki ze Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej. Potem, dla dorosłych, o 21:00 film Woody’ego Allen’a „Zakochani w Rzymie”.

Komedia romantyczna „Zakochani w Rzymie” to ciepła i pełna dowcipu opowieść o kilku osobach, których łączy Rzym. Wieczne Miasto jest tłem dla perypetii młodego studenta architektury, włoskiego urzędnika, młodej Amerykanki, przedsiębiorcy pogrzebowego, dyrektora opery, świeżo poślubionej pary, luksusowej prostytutki, aktora czy złodziejaszka hotelowego.

Zobacz zwiastun filmu:
 

 


vdka

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-08-24 21:01:16
LYRIC 37: moze lepiej puscie klasyke kina 4 panceni i .......ale dziadostwo wstydzcie sie w dobie takich filmow 3D..MASAKRA
2015-08-24 23:33:22
Pedros: O Borze Górny widzisz i nie grzmisz !!!!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: