Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kierownik (znowu) poszukiwany

Skoczów znowu szuka osoby, która zajmie się promocją miasta. Obecna kierownik tego wydziału zakończyła właśnie pracę w skoczowskim magistracie.

Dorota Marzęda, która właśnie pożegnała się ze skoczowskim ratuszem, najdłużej szefowała biuru Promocji, Informacji i Turystyki UM w Skoczowie. Pracowała tutaj bowiem od listopada 2017 roku. Wcześniej, od lipca 2016 roku to stanowisko zajmowały jeszcze dwie osoby. Właśnie ogłoszono konkurs na kolejnego szefa.

Jak czytamy w Biuletynie Informacji Publicznej, wymagania dla nowej osoby nie są małe. To przede wszystkim wykształcenie wyższe (preferowane PR, dziennikarstwo, czy marketing i promocja) i co najmniej pięcioletni staż pracy oraz nieposzlakowana opinia.

Wśród wymagań dodatkowych wymieniono mi.n. to, że kandydaci powinni posiadać wiedzę o Gminie Skoczów w zakresie znajomości: historii, zabytków, kultury, oferty turystycznej, pozwalająca na biegłą obsługę Punktu Informacji Turystycznej i promowanie Gminy Skoczów. Powinni cechować się również umiejętnością redagowania tekstów, w tym tworzenia informacji prasowych. Cechować ich powinna wysoka kultura osobista, operatywność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Zapewne dodatkowe punkty otrzyma osoba, która komisji rekrutacyjnej przedstawi wiedzę z zakresu fotografii, wideofilmowania, administrowania mediami społecznościowymi, składu graficznego materiałów promocyjnych. Wśród wymagań dodatkowych wymieniono również posiadanie prawa jazdy kat. B, czy dyspozycyjność w zakresie czasu pracy w tym w dni wolne od pracy z własnej inicjatywy lub na żądanie przełożonego.

Skoczowski magistrat wymienia również obowiązki osoby, która zajmie stanowisko kierownika wydziału. To koordynacja prac biura, redagowanie, skład i kolportaż „Wieści Skoczowskich”, współpraca z mediami. Osoba ta odpowiedzialna będzie także za przygotowywanie fotoreportaży i wideo reportaży promujących gminę, prowadzenie strony internetowej urzędu, opracowywanie koncepcji materiałów promocyjnych, w tym wydawnictw okolicznościowych i gadżetów.

Skoczowski urząd przyjmuje aplikacje do 2 lipca.

Jan Bacza

Zobacz też:

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: