Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kiedy Punkty Szczepień Powszechnych w powiecie zaczną działać?

Informowaliśmy o tym, że Powszechne Punkty Szczepień w powiecie cieszyńskim będą zlokalizowane w Cieszynie, Skoczowie i Bąkowie. Obecnie wiadomo już kiedy placówki zaczną działać

Informacja o utworzeniu Punktów Szczepień Powszechnych w Cieszynie, Skoczowie i Bąkowie została już potwierdzona. Obecnie padają deklaracje, kiedy obiekty zaczną działać - Jesteśmy w trakcie przygotowywania Punktu, zlokalizowany będzie w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Cieszyńskich Olimpijczyków przy ul. Sportowej 1. Pierwsze szczepienia w tym miejscu będą możliwe po 25 kwietnia. O szczegółach będziemy informować na bieżąco – poinformowała Gabriela Staszkiewicz, Burmistrz Cieszyna.

Nieco wcześniej ma zostać przygotowany punkt w Bąkowie - pierwsze szczepienia w punkcie powinny odbyć się już w kwietniu, dlatego niezwłocznie rozpocznie się adaptacja sali OSP na ten cel. Punkt zostanie zgłoszony 21 kwietnia do odbioru w Narodowym Funduszu Zdrowia. Szczepienia będą mogły się rozpocząć po weryfikacji i dostawie szczepionek. Przewiduje się wykonywanie ok. 200 szczepień dziennie – poinformował strumieński magistrat.

Obecnie brak informacji na temat terminu odbioru punktu w Skoczowie, jednak prawdopodobnie będzie on podobny do podanych wyżej terminów. 

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-04-16 06:51:14
koszor: Znaleźliśmy się nad przepaścią, ale teraz robimy duży krok do przodu.
2021-04-16 21:15:47
Boska Adela: dobrze wam tak
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: