Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kiedy powrót Kajetanowicza?

W najbliższy czwartek, w Portugalii, rozpocznie się siódma runda tegorocznych Rajdowych Mistrzostw Świata. Na starcie zabraknie Kajetana Kajetanowicza i Macieja Szczepaniaka, gdyż do ścigania powrócą w połowie czerwca.

Na 13 czerwca zaplanowano start 16. Rajdu Sardynii i tam też zobaczymy w akcji ustronianina. Polska załoga po raz ostatni ścigała się w Rajdzie Argentyny, który miał miejsce pod koniec kwietnia. Wówczas musiała się wycofać z rajdu, gdyż na czwartym odcinku specjalnym, po jednym ze skoków, uszkodziła ona zawieszenie.

- Możemy już na 100% ogłosić, że wracamy do tegorocznej rajdowej walki! Zmobilizowani i silniejsi jesteśmy gotowi na czerwcowy Rajd Sardynii. To rajd, który darzę wielkim sentymentem, bo był pierwszym moim startem w Rajdowych Mistrzostwach Świata w ubiegłym sezonie. Mamy świadomość, że odcinki specjalne są tam dość wymagające, zarówno dla załogi, jak i samochodu. Już od pierwszych kilometrów napotkamy liczne i duże kamienie, charakterystyczne właśnie dla tego rajdu - możemy przeczytać na oficjalnym profilu 40-letniego kierowcy.

Dla polskiej załogi będzie to trzeci start w tym roku. Podczas marcowego Rajdu Korsyki zajęła trzecie miejsce w kategorii WRC 2, a ww. Rajd Argentyny nie ukończyła.

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: