Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kiedy i gdzie spotkasz Mikołaja?

Każdy dziś planuje jak będą wyglądały Mikołajki... Gdzie Mikołaj spotka się z grzecznymi dziećmi?Służymy pomocą...Strumień

Tu Mikołaja można spotkać już dziś!Specjalny Gość będzie czekał na strumieńskim Rynku we wtorek i w środę w godzinach 17:00-20:00, obdarowując wszystkie dzieci drobnymi słodkościami. Serdecznie zapraszamy do spotkania z Mikołajem i zachęcamy do zrobienia pamiątkowych zdjęć!

6 grudnia o godzinie 16:00 wszystkich milusińskich zapraszają na mikołajkową imprezę sportową w strumieńskiej hali.
Dla wszystkich dzieci Mikołaj przygotował niespodzianki.
-Gwarantujemy świetną zabawę przy muzyce z DJ „Pedro”.
-Zabawy sportowe z nagrodami.
-Zagadki i konkursy rysunkowe.
-Występ taneczny zespołu z emgoku w Strumieniu.
 
WSTĘP WOLNY.
Przypominamy o zmiennym, sportowym obuwiu.Goleszów

Tu duża impreza szykuje się w najbliższy piątek  8 grudnia o godz. 16.00 zaplanowano „Rozświetlenie choinki”.
To wyjątkowe wydarzenie rozpocznie wspólny występ chóru mieszanego z goleszowskich parafii, wykonaniem przepięknej świątecznej kolędy, po czym nastąpi rozdanie nagród w konkursie na "Najpiękniejszą bombkę choinkową". Program artystyczny uświetnią występy dzieci i młodzieży z gminnych szkół i przedszkoli.
Czeka nas nie tylko wspólne śpiewanie przy rozświetlonej choince, ale także kiermasz rękodzieła, przepysznych przysmaków i wypieków, przygotowanych przez koła gospodyń, kluby seniora oraz rady rodziców z miejscowych szkół i przedszkoli.
Na najmłodszych czekać będzie Mikołaj, Olaf, elfy oraz mnóstwo fantastycznych niespodzianek i słodkości.
Atrakcją będą również dwie świąteczne fotobudki, szczudlarze, ale przede wszystkim okazała szopka bożonarodzeniowa.
Na zakończenie wspólnego, świątecznego spotkania, zapraszamy wszystkich na niesamowity spektakl rzeźbienia w lodzie ICE SHOW: światło i dźwięk. Będzie możliwość zrobienia sobie zdjęcia z wyrzeźbioną świąteczną niespodzianką.
Będzie nam ogromnie miło spotkać się z Wami tego wieczoru przy naszej gminnej choince. Serdecznie zapraszamy.


Dębowiec

6 grudnia o godz. 15.00 przy tężni w Dębowcu będzie również można spotkać Mikołaja. W programie dyskoteka, zabawy z animatorem, koncert Antoniny Kraszewskiej. O godz. 16:30 zaplanowano rozświetlenie choinki, a o 16:45 z wizyta przybędzie Mikołaj, elfy i bałwanki.
Na wszystkich czeka także fotobudka, świecące zabawki i pyszności. Wszyscy powinni się także wyposażyć w mikołajkowe czapki – najdłuższa i najzabawniejsza zostaną nagrodzone żywymi choinkami.


Zebrzydowice

Tu Mikołaj zapowiedział się na warsztatach zdobienia pierniczków w Kończycach Małych w miejscowej świetlicy 6 grudnia o godz 17.00 (obowiązują wcześniejsze zgłoszenia). Z grzecznymi dziećmi z Zebrzydowic spotka się także w sobotę 9 grudnia w godz. 10.00-12.00 na Placu Zamkowym. Wszystkie dzieci, które przyjdą i wezmą udział w konkursie, otrzymają nagrodę niespodziankę.Skoczów
6 grudnia w Skoczowie szykuje się spotkanie z Mikołajem. Mikołaj zaprasza na Rynek o godz.16.00. W programie: Mikołaj i bajkowe postacie, kreatywne animacje, X-MAS foto - stanowisko do robienia zdjęć z atrakcyjnymi gadżetami / zdjęcia drukowane na miejscu/


Jasienica
Również w Jasienicy będzie można spotkać się z Mikołajem. Spotkanie zaplanowano przy skwerze obok Urzędu Gminy Jasienica! 6 grudnia o godz. 17.00. W programie: uroczyste rozświetlenie choinki wraz z iluminacjami świątecznymi, słodkości i prezenty dla każdego, okazja do zrobienia zdjęcia ze Świętym Mikołajem, a także animacje dla dzieci!


Istebna
W Istebnej stanie Miasteczko Świętego Mikołaja w Hali dawnego Gimnazjum. Dzieci mogą skorzystać z wielu atrakcji - karuzela wenecka, kino plenerowe, warsztaty dla dzieci, fotobudka, słodkości. Wszystko zaplanowano na 10 grudnia o godz. 14.00.


Cieszyn
Wraz z Jarmarkiem Świętego Mikołaja na cieszyńskim rynku, rozświetlona zostanie choinka. Wszystko rozpocznie się 6 grudnia o godz. 15:30  - orszakiem świętego Mikołaja. W uroczystym przemarszu wszyscy udadzą się na cieszyński Rynek, gdzie o godz. 16:15 odbędzie się rozświetlenie choinki a o 16:30 zagra miejska orkiestra dęta Cieszynianka.


Hażlach
Również w Hażlachu zagości święty Mikołaj. Już po raz kolejny miejscowość zaprasza 6 grudnia na oficjalne rozświetlenie choinki przy Domu Przyrodnika w Hażlachu.
Wtedy tu również o godz. 17.00 ma pojawić sie święty Mikołaj.


Wisła
Tu będzie można napić się herbatki z Mikołajem, posłuchać świątecznych opowieści, zrobić pamiątkowe zdjęcia. A także wziąć udział w animacjach i warsztatach. 6 grudnia Mikołaj wpadnie do Wisły i spędzi z nami trochę czasu.
Dlatego zapraszamy na herbatkę z Mikołajem podczas której będzie można zrobić sobie zdjęcie, posiedzieć na mikołajowych kolanach, zjeśc ciasteczko, pobawić się, poczytać świąteczne bajeczki i wykonać samodzielnie mnóstwo ładnych, świątecznych rzeczy.
Zapraszamy! W tym dniu Dom Zdrojowy zamieni się w mikołajową wioskę.

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: