Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kici kici, czyli wystawa kocich piękności

To będzie prawdziwa gratka dla miłośników kocich piękności. Już niebawem, bo 23 i 24 lipca w Cieszynie odbywać się będzie wystawa kotów rasowych. Do miasta zjadą persy, syjamy, rosyjskie niebieskie...

Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Miłośników  Kotów Cat Club Rybnik. - Oprócz oceny wszystkich przybyłych kotów, będzie dodatkowy SHOW kotów rasy maine coon , egzotycznych i perskich. Sympatycy tych pięknych zwierząt, będą mogli zaopatrzyć się w kocie akcesoria - na wystawie będą liczne stoiska. Przyjadą kocie piękności z kraju i zagranicy. Reprezentowane będą rasy kotów niemal z całego świata – informuje Portal Śląska Cieszyńskiego ox.pl - Ludwika Małecka- prezes CCR.

VIII i IX Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych odbywać się będzie w cieszyńskiej Hali Widowiskowo – Sportowej MOSiR od godziny 10.00 – 17.30.

- To wystawa w sam raz dla mnie
– mówi Daria Marek z Cieszyna – uwielbiam koty, sama jestem właścicielką dwójki wspaniałych persów. Odwiedzając tego typu wystawy zawsze korzystam z możliwości porozmawiania z hodowcami i innymi właścicielami kotów. To też świetna okazja, żeby poznać najnowsze marki karm dla zwierząt.

Odwiedzajac wystawę zapłacimy za bilet: 10 zł.- dorośli, 7 zł. - dzieci.

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: