Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kici kici, czyli wystawa kocich piękności

To będzie prawdziwa gratka dla miłośników kocich piękności. Już niebawem, bo 23 i 24 lipca w Cieszynie odbywać się będzie wystawa kotów rasowych. Do miasta zjadą persy, syjamy, rosyjskie niebieskie...

Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Miłośników  Kotów Cat Club Rybnik. - Oprócz oceny wszystkich przybyłych kotów, będzie dodatkowy SHOW kotów rasy maine coon , egzotycznych i perskich. Sympatycy tych pięknych zwierząt, będą mogli zaopatrzyć się w kocie akcesoria - na wystawie będą liczne stoiska. Przyjadą kocie piękności z kraju i zagranicy. Reprezentowane będą rasy kotów niemal z całego świata – informuje Portal Śląska Cieszyńskiego ox.pl - Ludwika Małecka- prezes CCR.

VIII i IX Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych odbywać się będzie w cieszyńskiej Hali Widowiskowo – Sportowej MOSiR od godziny 10.00 – 17.30.

- To wystawa w sam raz dla mnie
– mówi Daria Marek z Cieszyna – uwielbiam koty, sama jestem właścicielką dwójki wspaniałych persów. Odwiedzając tego typu wystawy zawsze korzystam z możliwości porozmawiania z hodowcami i innymi właścicielami kotów. To też świetna okazja, żeby poznać najnowsze marki karm dla zwierząt.

Odwiedzajac wystawę zapłacimy za bilet: 10 zł.- dorośli, 7 zł. - dzieci.

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: