Katowiczanie zrewanżowali się Nacomi

Koszykarze Nacomi Cieszyn ponieśli czwartą ligową porażkę z rzędu, tym razem przegrywając z KKS Mickiewicz KŚ AZS Katowice. Podopieczni Szymona Kałuży zdołali pokonać rywali w pierwszym spotkaniu, ale w rundzie rewanżowej po dwa punkty sięgnęli katowiczanie – 94:69.

Pierwsza połowa niedzielnego spotkania miała wyrównany przebieg, a koszykarze Nacomi schodzili na przerwę z dwupunktową przewagą – 40:38. Niestety, po zmianie stron gospodarze wyraźnie odskoczyli i przed ostatnią kwartą prowadzili różnicą aż 14 punktów. Zawodnicy KKS Mickiewicz KŚ AZS Katowice dowieźli bezpieczną przewagę do końca i sięgnęli po komplet punktów – 94:69.