Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Karambol na S52 - droga w kierunku Cieszyna jest nieprzejezdna

Dziś (26.04.2019) przed południem do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło na drodze S52 w Jasienicy (powiat Bielski). Na pasie prowadzącym do Skoczowa i Cieszyna zderzyło się kilka samochodów osobowych oraz samochód ciężarowy. Ze wstępnych informacji wynika, że są osoby poszkodowane. Na miejscu pracują wszystkie służby ratunkowe, droga może być nieprzejezdna jeszcze przez kilka godzin.

Do zdarzenia doszło w piątek (26.04.2019) przed południem. Aktualnie nie znamy przyczyn wypadku, wiadomo jednak, że doszło do karambolu z udziałem samochodów osobowych i ciężarówki. Droga prowadząca w kierunku Cieszyna i Skoczowa jest aktualnie (godz. 13:30) całkowicie zablokowana i sytuacja ta może potrwać jeszcze przez kilka godzin.

Ze wstępnych informacji wynika, że w wypadku ucierpiały trzy osoby – dwie osoby dorosłe i jedno dziecko, nie są to jednak informacje potwierdzone. Na miejscu pracują wszystkie służby ratunkowe. Po godzinie 12 rozpoczęła się organizacja objazdów i ewakuacja kierowców, którzy utknęli na nieprzejezdnym odcinki drogi.

Kierowcy udający się w kierunku Bielska-Białej również muszą liczyć się z utrudnieniami. W związku z działaniami na drodze, w kierunku Bielska-Białej przejezdny jest tylko jeden pas. Więcej informacji wkrótce.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: