Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kapsel szukam może ciebie....

Dziś razem ze Stowarzyszeniem As z Ustronia przedstawiamy Państwu Kapsla. To piękny i zdrowy psiak, który cierpliwie czeka na swój lepszy czas. Jak jest jego historia? Gdzie przebywa teraz? Jak będzie wyglądała reszta jego życia? To zależy od Państwa...

Kapsel to malutki, około 7 kilogramowy piesek, który czeka na swój nowy dom. Ma około 10 lat. Został znaleziony chory, lecz teraz Kapselek jest całkowicie zdrowy i żyje sobie w domu tymczasowym, czekając na kogoś, kto go zauważy i da mu drugą szansę. Do pełni szczęścia brakuje mu tylko dotyku dobrych, ludzkich rąk i trochę ciepła domowego ogniska.

Kapsel jest już w starszym wieku, ale energii i sprawności mu nie brakuje. Jednak ulubionym jego zajęciem jest spanie i wylegiwanie się w cieple, najlepiej na miękkim posłaniu. Jest bardzo spokojny. Świeżego powietrza ma już dość, ponieważ całe swoje dotychczasowe życie spędził na łańcuchu... Nie wspomina tego okresu zbyt dobrze. Teraz pięknie zachowuje czystość w domu i nie sprawia żadnych problemów. Z psami żyje w zgodzie.

Niedawno odwiedził psiego fryzjera, ma więc teraz króciutką fryzurę. Posiada bardzo dużo zalet. Na pewno odwdzięczy się za przygarnięcie swoją, ogromną, psią miłością. Jest zaczipowany, zaszczepiony, wykastrowany i zdrowy. Kontakt w sprawie adopcji i więcej informacji - Stowarzyszenie As - Karina tel/SMS 662-151-885, Basia tel/SMS 502-242-904. Kto przygarnie Kapsla?Komu się podoba?

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-01-10 17:17:01
megan: Sympatyczny ... Nie kupuj - ADOPTUJ !!!
2021-01-10 17:24:23
hycel: Wygląda jak hiena chora na Covid19
2021-01-10 17:38:54
wyśmienity cwaniaczek: hynska restauracja zza rogó pszygarnie pieszka
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: