Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kapele na finał WOŚP wybrane!

W poniedziałkową (5 stycznia) noc w Klubie Studenckim Panopticum odbył się Przegląd Kapel, w ramach którego zostali wyłonieni zwycięzcy. Już 11 stycznia zagrają oni na scenie głównej w trakcie 23. Finału WOŚP w Cieszynie.

Jury w składzie: Mateusz Czyż, Marcin Wieczorek, Grzegorz Kozioł wybrało podczas Przeglądu Kapel trzy najlepsze zespoły. Zwyciężył zespół The Duffs, rockowe trio z Krakowa, na drugie zasłużył rockowy zespół Shima, natomiast na III miejscu uplasowało się trio FreeTrip z Czechowic-Dziedzic, grające garage/grunge z punk-rockową perkusją. Dodatkowo zespół The Duffs otrzymał nagrodę główną, którą jest „Jeden dzień nagraniowy oraz możliwość nagrania własnego demo w Studio DR”.

– Zabawa w trakcie Przeglądu była wyborna - pomimo przerwy świątecznej, zjawiła się liczna grupa amatorów dobrej muzyki. Zaproszone kapele, reprezentujące wysoki poziom artystyczny, mocno rozgrzewały publiczność w ten mroźny wieczór – relacjonuje Magdalena Bregin z cieszyńskiego sztabu WOŚP.

Wszyscy, którzy bawili się na Przeglądzie oraz ci, którzy na niego nie dotarli, będą mogli posłuchać muzyki wygranych zespołów na żywo podczas 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Wzgórzu Zamkowym. – Atrakcji dla starszych i młodszych, a także dobrej muzyki na pewno nie zabraknie! – zapowiada Magdalena Bregin.

(red.)

źródło: ox.pl/mat.pras.
dodał: LB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: