Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kantor w komórce

Czy kupujesz towary lub usługi w Czechach i płacisz za nie w czeskich koronach?
Prowadzisz kosztowne konta walutowe?
Płacisz drogo za przelewy zagraniczne?

Z aplikacją mobilną FortiPay:
- wymienisz złotówki na korony (lub inne waluty) po korzystnym kursie dla transakcji bezgotówkowych;
- ze sprzedawcą możesz rozliczyć się bezgotówkowo w trybie on-line bezpłatnym przelewem na jego konto.

Wkrocz w świat łatwych i tanich płatności do zagranicy a przy okazji odbierz nagrodę 10 euro.

A gdyby tak wymieniać złotówki na korony bez wychodzenia z domu i po bardzo korzystnym kursie? Już możesz – dzięki aplikacji FortiPay, która zupełnie za darmo pozwoli Ci zapomnieć o istnieniu stacjonarnych kantorów.

FortiPay to portfel z 10 walutami w Twojej komórce. Umożliwia wymianę waluty natychmiast, w trybie on-line, w dodatku po kursie przeznaczonym dla transakcji bezgotówkowych, które są korzystniejsze od gotówkowych.

Z aplikacją FortiPay możesz wysyłać i przyjmować płatności do/z zagranicy poprzez swoje bezpłatne konto płatnicze. Przykładowo płatność do Czech zrealizowana zostanie nawet jeszcze w tym samym dniu. Aplikacja jest darmowa – płatności w CZK, PLN i EUR są całkowicie bezpłatne. Jest też łatwa w obsłudze – by złożyć zamówienie wystarczy kilka kliknięć a potwierdzenie Twojego zlecenia otrzymasz na swój telefon i e-mail. O ile odbiorca płatności też korzysta z FortiPay, rozliczacie się w trybie on-line bez jakichkolwiek opłat!

Dodatkowo, w aplikacji szybko sprawdzisz aktualne notowania kursu (odnawiane są co 5 minut). Za aplikacją stoi zespół ekspertów z Trzyńca posiadający ponad 20-letnie doświadczenie na rynkach finansowych i sieć kantorów w Czechach.

Korzystaj i zarabiaj

Konto płatnicze w FortiPay prowadzone jest bezpłatnie, dodatkowo oferta uwzględnia rabaty ilościowe i przyznaje bonusy za lojalność. To nie koniec korzyści – zapraszając znajomych do pobrania aplikacji możesz odebrać nagrodę wysokości 10 euro. Zaproszenie należy wysłać z aplikacji FortiPay (Menu/Zaproszenie).

Aplikacja oferująca usługę wymiany walut i usługi płatnicze stworzona została w Trzyńcu przez firmę, która posiada aż 15 placówek rozmieszczonych w regionie ostrawskim, tuż za polsko-czeską granicą, więc  każdy, kto potrzebuje gotówkę w czeskich koronach może ją pobrać ze swojego konta przykładowo w Czeskim Cieszynie, Trzyńcu, Karwinie, Hawierzowie, Frydku-Mistku lub w Ostrawie.

Jeszcze bardziej opłaca się korzystać z usługi wraz z zagranicznym partnerem handlowym, gdyż wzajemne rozliczenia przebiegają wtedy w trybie on-line, obie strony oszczędzają na opłatach za wysłanie lub przyjęcie płatności zagranicznej. Co więcej, nie trzeba prowadzić i opłacać bankowego konta walutowego.

Co zrobić, by zacząć?

Korzystanie z aplikacji mobilnej FortiPay jest proste. Pierwszy krok to pobranie aplikacji – należy jej szukać w App Store lub Google Play. Następnie, należy się zarejestrować – może to zrobić zarówno osoba, jak i firma. W tym celu wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, przesłać skan dwu dokumentów identyfikacyjnych i wykonać przelew weryfikacyjny. Zacznij już teraz – więcej szczegółów na stronie www.fortipay.eu.

FORTISSIMO, spol. s r.o.
Lidická 1264
739 61 Třinec
Česká republika

Artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: red.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: