Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kancelaria Zdebski…To już 30 lat….

Minęło już 30 lat odkąd mgr Kazimierz Zdebski założył jedną z największych firm Rachunkowo-Doradczych na Śląsku Cieszyńskim.

Zespół ponad 30 osób z Kazimierzem Zdebskim każdego dnia doradza swoim klientom w  najtrudniejszych kwestiach księgowych. Profesjonalizm doradczy doceniło już w   Kancelarii Zdebski sp. z o.o. ponad 400 firm  z regionu, od małych budowlanych po największe przedsiębiorstwa sieciowe. Prezesi firm mogą skonsultować i zweryfikować osobiście  z Kazimierzem Zdebskim lub członkami zespołu Kancelarii, każdy krok rozwoju swojej firmy pod względem księgowym i nie tylko.

Śmiało można stwierdzić, że przez 30 lat ,ogromne doświadczenie Doradcy Podatkowego  Kazimierza Zdebskiego pozwoliło na biznesowy rozwój  Śląska Cieszyńskiego.

Podziękowanie dla Pana Kazimierza – człowieka niezwykle skromnego, z ogromnym doświadczeniem zawodowym, nieustannie się rozwijającego, inspirującego nie tylko swoich  pracowników do działania ale i właścicieli firm, którym doradza nierzadko bezinteresownie.

Za to wszystko teraz  pracownicy Kancelarii Zdebski sp. z o.o.  i  właściciele firm na Śląsku Cieszyńskim BARDZO DZIĘKUJĄ.

 

Artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: NG
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: