Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kamping Olza szuka gospodarza

Znajdujący się tuż przy Olzie cieszyński camping szuka najemcy. Od 1990 roku budynki są własnością gminy.

- Poszukujemy najemcy, który od stycznia 2020 r. rozwinie turystyczną atrakcyjność i tchnie życie w to miejsce. Chcielibyśmy, by camping funkcjonował przez cały rok. Wyposażenie pozwala m.in. na organizowanie na jego terenie obozów sportowych, co z kolei przekłada się na obsługę dużych, zorganizowanych grup turystów - mówi Krzysztof Kasztura, wiceburmistrz Cieszyna.

Sam kompleks nad Olzą jest bogato wyposażony. Na jego terenie znajdują się 4 budynki (stanowiące bazę noclegową, restaurację, zaplecze oraz administrację), a ponadto zalew kajakowy. Niedaleko położony jest basen miejski, w pobliżu znaleźć można także ścieżki spacerowe i rowerowe.

- Miejsce dla siebie znajdą tu zarówno osoby szukające wytchnienia, jak również ci, którzy poszukują aktywnego wypoczynku. Do dyspozycji gości są zarówno pokoje hotelowe oraz pole namiotowe – miejsce przygotowane z myślą o namiotach i przyczepach kempingowych. Ponadto, wyposażona jest kuchnia ze świetlico-jadalnią, pralnia z prasowalnią oraz zaplecze sanitarne - dodaje Krzysztof Kasztura.

Zainteresowane podmioty proszone są o kontakt z Wydziałem Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miejskiego w Cieszynie lub wiceburmistrzem Kaszturą.

KR/mat.pras.

 

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: