Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kamerki internetowe coraz popularniejsze

Czas epidemii zmusza nas do pozostania w domu i ograniczenia kontaktu ze znajomymi czy rodziną. Dla wielu osób jednak dobrym rozwiązaniem jest zamiana osobistego spotkania na rozmowę w sieci. Zatem nie dziwi fakt większego zainteresowania choćby kamerkami internetowymi, które widoczne jest także na Śląsku Cieszyńskim.

Wzrasta nie tylko zainteresowanie kamerkami. Klienci kupują też coraz więcej komputerów - sporo osób nabywa niskobudżetowy sprzęt, na przykład poleasingowe laptopy. Dla kogo? Głownie dla dzieci, ponieważ dotychczas korzystały głównie ze smartfonów, na których trudno jest zrobić zadanie domowe - mówi Wojciech Tatka, właściciel skoczowskiej firmy komputerowej Optimal. 

Jeśli i Was interesują kamerki internetowe, czy inny sprzęt komputerowy, to można zamówić go tutaj

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-03-30 09:58:40
koszor: Za kilka miesięcy będzie prawdziwa epidemia bezrobocia, biedy i głodu. Z kolei społeczeństwo wykończone psychicznie i słabe z powodu bezruchu, będzie podatne na każdą chorobę. Oby nie doszło do totalnej destabilizacji gospodarki i powszechnej anarchii.
2020-03-30 10:20:49
św. Patryk: i dlatego mają rację ci co mówią: a niech sobie PiS ogłosi Dudę prezydentem i niech teraz porządzą w bagnie które sami stworzyli
2020-03-30 12:48:26
pogromca ciemnoty: Koszor, ale królestwo Boże czeka. Podobno tam jest lepiej niż na tym ziemskim padole.
2020-03-30 16:58:27
kuba1397: pozwalniali studentki z pracy to muszą jakoś dorobić, a wy się dziwicie, że kamerki szybko schodzą
2020-03-30 21:27:01
wyśmienity cwaniaczek: tak jest KOGO INTERESUJĄ WYBORY !!!!!!!!!!!!! A GÓWNO TO WSZYSTKICH OBCHODZI !!!!!!!!!! niech "adrain" se będzie jeszcze 10 lat i tak nie będzie miał kim rządzić ,,,,, a po 2 jeśli wybory dojdą do skutku to andriu będzie miał 99 % głosów a jeśki nie to w następnych wyborach 110 % ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ps .... KOD to moje życie
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: