Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kajto zamienia auto na łyżwy

To jeszcze nie koniec zbiórki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w tą sobotę będzie można wspomóc Orkiestrę Jerzego Owsiaka w ramach meczu gwiazd. W hokejowym meczu weźmie udział Kajetan Kajetanowicz, Rajdowy Mistrz Polski pochodzący z Ustronia.

14 stycznia 2012r. o godz. 17.00  na zimowym stadionie Miejskiego Ośrodka Kultury w Tychach przy ul. Gen.Ch. de Gaulle’a 2 rozegrany zostanie niezwykły mecz hokejowy. Wśród gwiazd, które rozegrają niecodzienny mecz na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będą m.in. Rafał Mroczek, Piotr Kupicha, Mariusz Kałamaga, Piotr Polk, Joanna Bartel. Nie zabraknie też Kajetana Kajetanowicza, Rajdowego Mistrza Polski. 

Jak powiedział Portalowi Śląska Cieszyńskiego Kajto warto pomagać. – Przede wszystkim dobrze czuję się pomagając innym, a przy tym doskonale się bawię. Chyba nie ma takiej osoby, która nie czułaby satysfakcji ze wspierania innych. Organizator meczu w Tychach połączył zbieranie funduszy na bardzo szczytny cel z doskonałą rozrywką, dlatego ta impreza cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem. Biorę w niej udział od kilku ładnych lat i zawsze fantastycznie się bawię – mówi Kajetan Kajetanowicz.

Mecz co roku ogląda tłum publiczności, nie inaczej będzie i tym razem. Bilet wstępu na ten mecz kosztuje 5 zł, a wrażenia będą niezapomniane. Zapytaliśmy Kajetana Kajetanowicza czy jego drużyna ma już obmyślaną strategię, a rajdowiec z charakterystycznym dla niego poczuciem humoru odpowiedział.  –  Tak, będziemy starać się przetrwać i wybijać krążek z naszego pola. Może nawet uda się przy okazji strzelić gola nie do swojej bramki – 

Jak zapowiedział Rajdowy Mistrz Polski raz w roku zamieni swój samochód na łyżwy  – Jednak to nie znaczy, że samochodem nie lubię się ślizgać. Wręcz przeciwnie – uwielbiam! – 

KOD

źródło: OX.PL
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: