Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kajto liderem Rajdu Polski!

To bardzo dobra wiadomość dla fanów talentu ustrońskiego kierowcy rajdowego Kajetana Kajetanowicza.  Po pierwszym dniu "Kajto" i jego pilot - Jarek Baran są liderami Rajdu Polski!

Zwycięzcy klasyfikacji pierwszego dnia Rajdu Polski – Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran uzyskali najlepsze wyniki na dwóch dzisiejszych odcinkach specjalnych. Zawodnicy Subaru Poland Rally Team osiągali czasy w czołówce praktycznie przez cały sobotni etap i zdobyli 15 punktów do klasyfikacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. - Dzisiejsze odcinki specjalne były naprawdę trudne, a my wykorzystywaliśmy nasze Subaru bardzo mocno. Jest ciężko, ale jak widać dajemy radę – powiedział Kajetan Kajetanowicz po pierwszym etapie Rajdu Polski. - Auto z zewnątrz jest praktycznie nienaruszone, ale naprawdę dostało w kość. My także jesteśmy zmęczeni, ale było warto, ponieważ prowadzimy w rajdzie. Jutro spodziewamy się ostrej i zaciętej walki, takiej jak dziś. Na pewno nie będzie łatwo. Na odcinkach przeżywamy naprawdę emocjonujące chwile, przeskakując z hopy na hopę – to jest bardzo przyjemne, ale i wyczerpujące. Drugiego dnia priorytetem będzie wygranie całego rajdu, ale także jak najwyższe miejsce w klasyfikacji drugiego dnia. Będziemy cisnąć z całych sił. Po całodniowej rywalizacji po raz kolejny kibice sprawili mi ogromną niespodziankę na ostatniej strefie. Bardzo serdecznie dziękuję im za wsparcie, ciepłe słowa oraz gorący doping.

Sobotnie zmagania podsumowuje również Jarek Baran. - Odcinki są bardzo długie i wymagające, ale myślę, że nieźle dajemy sobie radę w tych warunkach. Dużą rolę odgrywa przygotowanie samochodu oraz zawodników. Jutrzejsze odcinki są odrobinę szybsze, choć może to tylko moje złudzenie i trochę bardziej nam znane - stanowią kombinację oesów, po których już jeździliśmy, i przynajmniej trochę je pamiętam. Mam nadzieję, że będzie to dla mnie pewnym ułatwieniem. Wygrany dzień bardzo nas cieszy, ale tak naprawdę jesteśmy dopiero w połowie rajdu.

Jutro (niedziela 6 czerwca 2010) na zawodników czeka siedem odcinków specjalnych o łącznej długości ponad 125 kilometrów, a pierwsza rajdówka na metę wjedzie o godzinie 16:25.
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: