Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kajto i Baran niepokonani!

Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran z LOTOS Dynamic Rally Team wciąż pozostają niepokonani w Rajdzie Lotos

Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran wygrali absolutnie wszystko, co można było wygrać w rundzie mistrzostw Polski i trzeci raz z rzędu triumfowali w Rajdzie Lotos. Z pewnością mocnym akcentem dwukrotni mistrzowie Polski zapiszą się na kartach historii rajdów jako zwycięzcy wszystkich zaliczanych do klasyfikacji rajdu odcinków specjalnych, a także dzięki prawie 5-minutowej przewadze, jaką wywalczyli nad kolejną załogą. Piękniejszego początku sezonu załoga LOTOS Dynamic Rally Team nie mogła sobie wymarzyć. Kajetan i Jarek zdobyli komplet punków do klasyfikacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, pozostając niepokonanymi w rajdach rozgrywanych na luźnych nawierzchniach od dwóch sezonów. 

 - Jesteśmy bardzo bardzo szczęśliwi. Na pewno był to dla nas niezwykle udany rajd. Wygraliśmy wszystkie zaliczane do klasyfikacji odcinki. Tego się nie spodziewałem. Mnóstwo frajdy, a z drugiej strony duża presja i spore ryzyko, jakie podejmowaliśmy na bardzo śliskich i szybkich odcinkach specjalnych powodowały, że to była taka zabawa na serio. Miałem dobry feeling, wszystko układało się perfekcyjnie. Cały zespół ciężko pracował już od kilku miesięcy, a auto spisało się znakomicie. Jesteśmy tym bardziej szczęśliwi, że to nasze trzecie zwycięstwo w Rajdzie Lotos. Można powiedzieć, że to ukoronowanie naszej trzyletniej współpracy, reprezentowania barw LOTOS Dynamic i ogromny sukces - mówi  Kajetan Kajetanowicz:

Jarek Baran dotaje, że to - bardzo trudny rajd. Wczorajsze odcinki były wyjątkowo fajne, dzisiejsze też, choć nieco gorzej przygotowane. Warunki były naprawdę niełatwe, a droga nieprzewidywalna. Udało się nam pojechać bardzo czysto i myślę, że bardzo dobrym tempem. Fajnie jest wygrać trzeci raz z rzędu Rajdu Lotos. To dobry początek sezonu.

Partnerami zespołu w sezonie 2012 są: producent paliw LOTOS Dynamic oraz producent olejów LOTOS, a także STP – producent dodatków i CUBE. Corporate Release.

źródło: mat.pras
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: