Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kajto: Cel został osiągnięty

Rok 2010 dla Subaru Poland Rally Team to sezon pełen wspaniałych chwil, przypieczętowany ogromnym sukcesem. Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran zdobyli tytuły Mistrzów Polski w klasyfikacji generalnej RSMP oraz w grupie N, a nasz zespół triumfował w klasyfikacji sponsorskiej. Cel, o którym każdy w team'ie marzył rozpoczynając współpracę, został osiągnięty. Przyszedł czas na realizacje kolejnych planów zarówno zawodników, jak i zespołu, dlatego podjęta została decyzja o rozstaniu Subaru Poland Rally Team z Kajetanem Kajetanowiczem z końcem bieżącego roku.

 - W przyszłym sezonie do rywalizacji w obronie mistrzowskiego tytułu stanę N-grupowym samochodem i prawdopodobnie będzie to Subaru. Dobrą wiadomością jest fakt, że pozostają z nami moi dotychczasowi Partnerzy. Cieszę się, że nadal będę współpracował z Jarkiem Baranem – jednym z najbardziej doświadczonych polskich pilotów. Myśl o walce w rajdach, o frajdzie z jazdy oraz o moich kibicach dodaje mi sił do stawienia czoła nowym wyzwaniom - mówi kierowca Kajetan Kajetanowicz

Gdy dwa lata temu zaproponowaliśmy Kajetanowi reprezentowanie Subaru Poland Rally Team celem było oczywiście osiąganie jak najlepszych wyników, ale także, a może przede wszystkim, jego rozwój sportowy jako kierowcy rajdowego. Osiągnięte sukcesy formalne - tytuły mistrzowskie – ale także te nieformalne, dostrzegane tylko przez specjalistów i fanów tego sportu – czasy osiągane na odcinkach specjalnych - dowodzą, że obydwa cele zostały w pełni zrealizowane- mówi Witold Rogalski - Doszliśmy do punktu, w którym SPRT swymi strukturami i wsparciem technicznym, logistycznym i know-how nie jest już w stanie więcej przekazać tak dojrzałemu kierowcy, jakim stał się Kajetan w międzyczasie. Ponieważ także od strony budżetowej nie ma zagrożenia dla jego startów w RSMP postanowiliśmy dać szansę kolejnemu młodemu kierowcy, który bez naszego wsparcia prawdopodobnie nie mógłby pokonać kolejnego progu kariery sportowej. SPRT będzie więc w roku 2011 reprezentowane przez 21-letniego Wojtka Chuchałę – zdobywcę tegorocznego Rajdowego Pucharu Polski dodaje Rogalski  jednocześnie  w imieniu własnym oraz wszystkich członków Zespołu pragnie bardzo serdecznie podziękować Partnerom SPRT za znakomity sezon 2010, za stały doping, dodawanie animuszu w trudnych chwilach i wspólną radość z sukcesów.

Pewne jest to, że wszyscy kibice rajdowi z uwagą będą śledzili dalsze poczynania Kajetana i trzymali kciuki za jego przyszłe sukcesy.
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: