Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kajto: Apetyt rośnie w miarę jeżdżenia

Kajetan Kajetanowicz wraz z Jarosławem Baranem, a także Michał Kościuszko i Maciej Szczepaniak - w takim właśnie składzie prezentować będzie się w roku 2013 LOTOS Rally Team. W środę odbyła się prezentacja drużyn oraz samochodów rajdowych, które będą służyć jednym z najlepszych kierowców w Polsce.

Z dużym entuzjazmem do nowego sezonu podchodzi lider i ambasador grupy, popularny „Kajto”. – Zapewniam, że wraz z Jarkiem i całym zespołem LOTOS Rally Team mamy mnóstwo motywacji, wynikającej z pasji, zatem emocji nie zabraknie nam podczas żadnego rajdu. Dzięki naszym partnerom, a zwłaszcza wsparciu  Grupy LOTOS,  możemy  zdobywać  kolejne  doświadczenia, zarówno  w Polsce, jak i w rajdach zagranicznych. Rozwój, nieustanna edukacja i zaufanie, jakim od lat darzą nas partnerzy oraz kibice, pozwalają nam odczuwać przyjemność z wykonywanej pracy


Grupa LOTOS Team wspiera Kajetanowicza już od 2010 roku. Reprezentując barwy tego koncernu kierowca, trzykrotnie sięgnął po zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski. – Apetyt rośnie w miarę jeżdżenia, a paliwem jest dla mnie każdy odcinek specjalny pokonany na maksimum możliwości moich i samochodu – dodał Kajetanowicz.


Pod wpływem dużej ekscytacji był również wiceprezes zarządu i dyrektor ds. handlu grupy LOTOS S.A. Maciej Szkoda. – Odczuwam ogromną satysfakcję, że nasi ambasadorowie – kierowcy najwyższej próby, dzięki niezwykle ciężkiej pracy swoich  zespołów  i  wsparciu  Grupy LOTOS odnoszą kolejne sukcesy. Sporty motorowe to emocje i maksymalne przeżycia, a marka LOTOS to pewność i najwyższa jakość. Taki mistrzowski team rajdowo-biznesowy ma wszelkie predyspozycje do tego, aby sięgać po najwyższe trofea – stwierdził.


W 2013 roku po raz pierwszy w historii zespół LOTOS TEAM dołączył do elitarnego grona WRC w rajdach samochodowych. Jestem dumny, reprezentując LOTOS Rally Team w najwyższej kategorii rajdów  samochodowych. Mam  nadzieję, że wspólnie z Grupą LOTOS stworzymy historię, która na stałe zapisze się w pamięci kibiców w Polsce i na świecie – skomentował Michał Kościuszko.


Duet Kościuszko-Szczepaniak wystartuje we wszystkich 13 rundach Mistrzostw Świata rozgrywanych na 4 kontynentach. W dwóch rozegranych do tej pory rajdach LOTOS Rally Team zdobył 12 punktów w  kategorii  producentów,  a Michał i Maciek,  zajmując  10. miejsce w  Rajdzie Monte Carlo,  mają na swoim koncie 1 punkt. Do  rozegrania  pozostało 11 rajdów w tym  Rajd Meksyku i Australii,  a także 9 eliminacji  na kontynencie  europejskim.


W rozpoczynającym się wkrótce sezonie Kajetan Kajetanowicz zasiądzie za kierownicą Subaru Impreza, natomiast Michał Kościuszko w klasyfikacji World Rally Championship, będzie walczył prowadząc Mitsubishi Lancer Evo X.


PL

źródło: ox.pl/mat.pras.
dodał: PR1

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: