Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kajetanowicz w Subaru od Elmotu ! ! !

Subaru Poland Rally Team oficjalnie poinformował, że Kajetan Kajetanowicz, zeszłoroczny wicemistrz Pucharu Peugeota dołączy do zespołu od Rajdu Elmot. Kajetan wsiądzie do Subaru Imprezy w specyfikacji N11, a na prawym fotelu nadal będzie zasiadać Aleksandra Kajetanowicz.

Plotki o startach Kajetnowicza za kierownicą auta N-4 pojawiały się już od dłuższego czasu. Dziś możemy oficjalnie potwierdzić, że młody i utalentowany zawodnik trafi do czołowego zespołu w RSMP. Na starcie Rajdu Elmot spodziewane są trzy samochody w barwach Subaru Poland Rally Team - prócz Kajetana i Leszka Kuzaja, Imprezą ma pojechać nieobecny na Rajdzie Magurskim Marcin Turski.

- Dziękuję wszystkim, którzy w nas uwierzyli – w szczególności Leszkowi Kuzajowi oraz firmom Novol i ZPM H.Kania - mówi Kajetan Kajetanowicz. - To dzięki ich wsparciu mamy możliwość startowania w tak profesjonalnym zespole, jakim jest Subaru Poland Rally Team. Obiecuję, że będziemy bardzo ciężko pracować, ale doskonale wiem, że na efekty w postaci dobrych czasów na odcinkach nasi wierni kibice będą musieli poczekać. Zrobimy wszystko by jak najszybciej nagrodzić Waszą cierpliwość! - Subaru Poland Rally Team stale się rozwija i fakt dołączenia do zespołu trzeciej załogi jest jak najbardziej naturalny. Kajetana i Olę czeka ciężki i pracowity rok. Mamy przygotowany cały program, który oprócz startów obejmuje serię intensywnych testów. Czeka ich, oczywiście, dużo pracy, ale wszyscy wierzymy, że przyniesie ona pozytywne skutki - tak skomentował dołączenie Kajetanowicza do zespołu Leszek Kuzaj.
źródło: inf. prasowa
dodał: AK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: