Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kajetanowicz i Baran liderami Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski

Zacięta walka do ostatniego kilometra rajdu, niezwykle wymagające odcinki specjalne i piękna pogoda - tak można podsumować piątą rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Zawodnicy Subaru Poland Rally Team wywalczyli w Rajdzie Rzeszowskim drugie miejsce w klasyfikacji generalnej rajdu i odnieśli zwycięstwo w grupie N. Trzydzieści sześć punktów zdobytych na Podkarpaciu pozwoliło Kajetanowi Kajetanowiczowi i Jarkowi Baranowi powrócić na pierwsze miejsce w tabeli mistrzostw Polski.

- Czuję się świetnie. To był niesamowity weekend i długo będę go wspominał – podsumował dwa dni zmagań Kajetan Kajetanowicz. - Cieszę się, że jesteśmy na mecie i to na drugim miejscu. Jechaliśmy naprawdę szybko, często na granicy ryzyka. Nasze tempo było bardzo dobre. Jesteśmy liderami mistrzostw Polski i będziemy walczyć w kolejnych rajdach o utrzymanie tej pozycji. Rywalizacja jest bardzo zacięta, co widać po tabeli z punktami do RSMP. Nie ma miejsca na odpoczynek, ponieważ wszystko jest jeszcze otwarte. Jesteśmy zadowoleni z tego, co udało się do tej pory osiągnąć. Dziękujemy całemu zespołowi za zaangażowanie.

Partnerami Zespołu w sezonie 2010 są: LOTOS Paliwa z marką paliw LOTOS Dynamic oraz LOTOS Oil z marką olejów LOTOS Quazar, Subaru Import Polska, STP, Klonex, Keratronik oraz SJS. 

źródło: ox.pl/inf pras
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: