Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kajetan Kajetanowicz zaprasza do swojej rajdówki!

Niewielka przejażdżka z Kajetanem Kajetanowiczem rozpala ogromne emocje i wiemy co piszemy, bo dostąpiliśmy tego zaszczytu. A teraz to Ty możesz znaleźć się w jego rajdówce. Już ci zazdrościmy, kimkolwiek jesteś!
Trening z Kajetanem Kajetanowiczem z pewnością będzie ogromnym przeżyciem, chcesz się trochę pościgać z rajdowym Mistrzem Polski? Teraz masz taką szansę! Chcesz komuś sprawić niecodzienny, bezcenny i na co dzień nieosiągalny prezent? Teraz możesz go wygrać. 
 
Zaproszenie na trening z Kajetanem Kajetanowiczem, rajdowym Mistrzem Polski z Ustronia otrzyma ta osoba, która będzie miała siłę przekonania i to nie byle kogo, bo redaktorów śniadaniowej telewizji Dzień Dobry TVN. 
 
Redakcja Dzień Dobry TVN zorganizowała akcję, w której można wygrać trening z Kajto. Jeśli chcecie spróbować swoich sił - jak najszybciej wyślijcie maila na adres: trenujzmistrzem@tvn.pl wpisując w tytule "Kajetan Kajetanowicz", a w treści (obok podania imienia, nazwiska, adresu i wieku oraz załączenia swojego zdjęcia) przekonajcie redakcję dlaczego to właśnie Ty masz trenować z Kajetanem.
 
Autor najciekawszego listu będzie miał okazję spotkać się z dwukrotnym Mistrzem Polski i przeżyć niesamowite chwile na prawym fotelu podczas testów. Mamy nadzieję, że tą niecodzienną nagrodę wygra czytelnik Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL. Trzymamy kciuki! 
 
KOD
źródło: OX.PL
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: