Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kajetan Kajetanowicz i społeczność Ustronia w walce z koronawirusem

Kajetan Kajetanowicz, trzykrotny Mistrz Europy w rajdach samochodowych, wraz z burmistrzem Przemysławem Korczem i Urzędem Miasta Ustroń oraz lokalną społecznością pomagają najbardziej potrzebującym w trakcie pandemii.

W Polsce obowiązuje stan epidemii i trwa walka z rozprzestrzeniającym się wirusem. Do akcji wsparcia w tym trudnym dla wszystkich czasie włączył się też Ustroniak Kajetan Kajetanowicz wraz ze społecznością sojego miasta. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Lipowcu uszyły maseczki ochronne, które zostaną przekazane potrzebującym. Ustrońscy taksówkarze rozwożą natomiast jedzenie oraz inne niezbędne rzeczy osobom starszym oraz objętym kwarantanną.

- Wiele osób w Polsce, zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami, przebywa na kwarantannie. Są wśród nich również osoby starsze, które niekoniecznie dobrze radzą sobie z zaistniałą sytuacją. Chcemy im pomóc – wraz z Urzędem Miasta Ustroń oraz przy wsparciu fantastycznej lokalnej społeczności mojego rodzinnego miasta. To ważne, by mimo zachowywania dystansu i innych środków bezpieczeństwa, które musimy w takiej sytuacji podejmować, nie zapomnieć o pomocy innym. Właśnie teraz szczególnie trzeba się zjednoczyć i wspierać nawzajem. Tylko razem, wspólnymi siłami, możemy wygrać z wirusem. Dlatego dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w naszą wspólną akcję i zachęcam do dalszej pomocy, bo potrzebujących ciągle nie brakuje – mówi Kajetanowicz, zawodnik LOTOS Rally Team.

Lista sklepów dowożących darmowe zakupy dla najbardziej potrzebujących oraz seniorów znajduje się na stronie Miasta Ustroń oraz  na plakacie poniżej.


red.

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-03-30 21:21:06
wyśmienity cwaniaczek: to sprzedaj "mesia" i daj 500 .000 na walkę z koroną !!!!! gadanie pitu pitu ja też dam to co mi zbywa na walkę z wirusem ---aktualnie jest to około 200 pln ......SKNERA I TYLE !!!!!! KAJTO SRAJTO..........................
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: