Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kadra polskich skoczków spotkała się z kibicami

W piątkowy poranek na hali sportowej w centrum Wisły odbył się trening otwarty z udziałem polskiej kadry oraz grupki dzieci. Zgromadzeni licznie na trybunach kibice mogli zobaczyć na początek mecz siatkówki, któremu towarzyszyło wiele emocji. Następnie każdy mógł obserwować, że skoki nie zaczynają się i nie kończą na skoczni, a poprzedzone są treningiem na hali.

Publiczność w hali sportowej obserwowała nie tylko trening skoczków ale także ich zabawę z dziećmi, które miały okazję wspólnie z kadrą bawić się w skoki przez przeszkodę, ćwiczyć pozycję najazdową, telemark i imitację skoku.


Zarówno kibice jak i zawodnicy byli zadowoleni z takiej formy spotkania. – Na pewno jest to bardzo fajny pomysł przede wszystkim dlatego, że kibice mogli zobaczyć jak to wszystko wygląda. Czyli nasza aktywność sportowa to nie tylko iść i skoczyć, ale jest jeszcze cała masa rzeczy, którą musimy zrobić, żeby być jak najlepszym na skoczni – powiedział po treningu Kamil Stoch i jednocześnie przyznał, że dla nich to też była sytuacja wyjątkowa. – Wszyscy śledzą każdy nasz ruch. Jeżeli ktoś się pomyli to wszyscy to widzą, ale z drugiej strony jest zabawa i jest bardzo fajnie – przyznał mistrz świata z Val di Fiemme.


Kibice także dobrze się bawili. – Bardzo się nam podobało. Moim zdaniem najbardziej zaangażowany był Maciek Kot. Piotrek się trochę obijał (śmiech). Ogólnie było fajnie i sympatycznie – powiedziała nam rodzina Górskich z Tarnowa.

BŚ/PZN

ZOBACZ FOTOREPORTAŻ BARTŁOMIEJA KUKUCZA

źródło: PZN
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: