Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kaczyce: wywrócił się wóz strażacki

W czasie dojazdu do pożaru w Kaczycach przewrócił się samochód strażacki, należący do OSP Kaczyce. Akcja wyciągania pojazdu trwała przez kilka godzin, na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Wóz OSP Kaczyce przewrócił się ok. 12:40 w Kaczycach na ulicy Kłosowej. Strażacy jechali do pożaru trawy przy jednym z domów - wóz jechał bardzo wąską ulicą, prawdopodobnie dlatego się wywrócił. Na miejscu pracowali strażacy oraz wóz pomocy technicznej z Bielska-Białej - wyjaśnił st. kpt. Michał Pokrzywa Oficer Prasowy cieszyńskiej PSP.

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

8
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-04-30 20:33:51
Stanko: Wywrócił się, bo jechał wąską ulicą - a gdyby jechał szeroką,to nie..... ciekawe. Oczywiście szybkość nie miała znaczenia....czyżby?
2021-04-30 20:38:28
migaj: Samochód cysterna może nawet doświadczonego kierowcę niemiło zaskoczyć, a jeżeli jeszcze zbiorniki nie są całkiem pełne to woda balansuje dosyć mocno.
2021-04-30 21:53:57
SramDoZlewu: Pewnie pijany kaczan nim jechał.
2021-05-01 21:38:57
Chciwy Marian: Może najzwyczajniej byli zbyt trzeźwi jak na tak wąską drogę i dynamiczną akcję. Nie od dziś wiadomo, że zupełnie trzeźwy Kaczan może mieć problemy tak z koncentracją jak i z równowagą.
2021-05-02 13:36:56
warzecha: Zgodnie z definicją art. 212 § 1 Kodeksu karnego zniesławienie polega na pomawianiu o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności. Zniesławić można nie tylko pojedynczą osobę fizyczną, ale także grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej. Zniesławienie musi odnosić się do postępowania (np. głosimy, że pan X prowadzi bardzo niemoralne życie) lub właściwości (np. ogłaszamy, że pan Y jest narkomanem lub stwierdzamy, że działanie spółki A jest pozbawione profesjonalizmu). Warto zauważyć, że aby pociągnąć sprawcę do odpowiedzialności, pomówienie nie musi odnieść zamierzonego skutku w postaci utraty zaufania do pokrzywdzonego lub jego poniżenie. Wystarczającym jest, że czyjaś wypowiedź może potencjalnie spowodować taką sytuację. Przekazana informacja powinna wywoływać obiektywne poczucie poniżenia, bowiem odbierane go jedynie przez osobę, do której odnosi się dana wypowiedź nie wypełnia znamion zniesławienia.
2021-05-05 09:58:43
Chciwy Marian: Jeśli ktokolwiek poczuł się urażony wypowiedzią z dnia 01.05.2021 to szczerze przepraszam. Intencją wypowiedzi nie było postawienie kogokolwiek w złym świetle. Działalność Strażaków, druhów i wszystkich
2021-05-05 10:01:25
Chciwy Marian: Działalność Strażaków, druhów i wszystkich osób związanych z OSP oceniam na wzorową i podziwiam za profesjonalizm oraz zaangażowanie. Wielki podziw i szacunek dla Państwa!!!
2021-05-05 10:01:27
Chciwy Marian: Działalność Strażaków, druhów i wszystkich osób związanych z OSP oceniam na wzorową i podziwiam za profesjonalizm oraz zaangażowanie. Wielki podziw i szacunek dla Państwa!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: