Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Kaczyce: nie będzie punktu 500+

Program 500+ cieszy się sporym zainteresowaniem, wielu uprawnionych już swoje wnioski złożyło, chociaż jest sporo czasu na ich składanie. Jak poinformował zebrzydowicki GOPS w punkcie w Kaczycach wnioski można składać do dzisiaj (08.04.2016). Od najbliższego poniedziałku będzie można zrobić to wyłącznie w Zebrzydowicach

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zebrzydowicach informuje, iż punkt składania wniosków o ustalenie uprawnień do świadczenia wychowawczego (500+) mieszczący się w Domu Ludowym w Kaczycach, z uwagi na małe zainteresowanie mieszkańców funkcjonował będzie do 08 kwietnia 2015r. do godz. 15.00.

Od 11 kwietnia 2016r. (poniedziałek) wnioski o przyznanie świadczenia wychowawczego można składać w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Zebrzydowicach w biurach nr 2 i 3 (parter urzędu gminy).

Jednocześnie GOPS w Zebrzydowicach prosi osoby składające wnioski w formie elektronicznej o zwrócenie szczególnej uwagi na pkt 4 wniosku – „Dane członków rodziny”. W pozycji tej powinni być wyszczególnieni wszyscy członkowie rodziny w tym małżonek oraz  dzieci pozostające na utrzymaniu do ukończenia 25 roku życia, w tym te nieuprawnione do świadczenia wychowawczego).

(red)

 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: