Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Już wiadomo kto zastąpi Bogdana Ścibuta

Wiceburmistrza Miasta Cieszyna Bogdana Ścibuta zastąpi Aleksander Cierniak. Do tej pory pełnił on funkcję doradcy Burmistrza Miasta, był również pełnomocnikiem ds. organizacji i promocji gospodarczej.

Aleksander Cierniak pracę w cieszyńskim magistracie rozpoczął wiosną br. Objął stanowisko doradcy Burmistrza Miasta oraz pełnomocnika do spraw organizacji i promocji gospodarczej. W zakresie jego obowiązków było m.in. kierowanie pracą Biura ds. promocji, informacji i turystyki; opiniowanie i doradzanie Burmistrzowi Miasta w obszarze informacji, promocji, turystyki i gospodarki; opiniowanie projektów o charakterze kierunkowym we wspomnianych obszarach; współpraca przy prowadzeniu działań promujących Miasto z Wydziałem Kultury oraz instytucjami kultury; współpraca z Wydziałem Strategii i Rozwoju Miasta w zakresie opracowywania ofert inwestycyjnych i materiałów związanych z gospodarczą promocją miasta czy koordynowanie działań oraz współpraca z wydziałami Urzędu, miejskimi jednostkami organizacyjnymi oraz spółkami miejskimi w zakresie informacji, promocji, turystyki i gospodarki.

Od 22 grudnia br. Aleksander Cierniak będzie pełnił w cieszyńskim magistracie inną funkcję. Już nie tylko będzie doradzał Burmistrzowi ale m.in. będzie go również zastępował. Jak poinformowała dziś Renata Karpińska z Biura Promocji, Informacji i Turystyki 21 grudnia 2015 roku pan Bogdan Ścibut zostanie odwołany z funkcji zastępcy burmistrza miasta Cieszyna, 22 grudnia na to stanowisko zostanie powołany p. Aleksander Cierniak - dotychczasowy doradca burmistrza miasta, pełnomocnik do spraw organizacji i promocji gospodarczej.

Przypomnijmy, iż zmiana na stanowisku wiceburmistrza związana jest z rezygnacją Bogdana Ścibuta. Ścibut zostanie dyrektorem generalnym Ministerstwa Obrony Narodowej.

MsZ

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-12-17 09:50:32
traf: Do Obrony Narodowej<br />Winien każdy być gotowy.
2015-12-18 10:31:14
jojestelagalicyjok: teraz Pan Ścibut będzie pracował u Antka Macierewicza, najczęściej będzie to zmiana III czyli na noc !!!<br />W Cieszynie miał lepiej i lżej.
2015-12-18 19:15:07
Wikary: Co by nie mówić o Ścibucie to facet do bólu konkretny i z ja...mi. Nowy Pan Wiceburmistrz razem z Burmistrzem będą marionetkami w rękach Mariusza i jego radnych. Nie będąc osobą publiczną będzie miał większą władzę i kasę niż burmistrzowie. Przykładem niech będzie wniosek radnego Pszczółki o zapewnienie w budżecie na rok 2016 łącznej kwoty 305 tysięcy zł dla \&quot;Być Razem\&quot;. Ścibut był jedynym, który mógłby się temu przeciwstawić. A tak hulaj Mariuszku piekła (Ścibuta) nie ma, za to są wierni radni co zadbają o szefa. Niedowiarkom polecam lekturę pisma BRM.0014.FN.19.2015. A zapewniam że takich przykładów jest więcej. Cieszynowi życzę powodzenia i większych dochodów, żeby było z czego rozdawać.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: